اهدا دیپلم افتخار همایش تجارب آموخته در حوزه معلولین به مجتمع رعد

اهدا دیپلم افتخار همایش تجارب آموخته در حوزه معلولین به مجتمع رعد

1 دی 1396

همایش سازمان­ های مردم ­نهاد و تجارب آموخته در حوزه معلولین با محوریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همراهی سازمان بهزیستی کشور و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و مشارکت اغلب تشکل فعال حوزه معلولان در سالن تلاش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ در این همایش که مدیران برخی از خیریه­ ها، مسؤلان و دستگاه­های اجرایی و نمایندگان مجلس در بخش پرسش و پاسخ آن حضور داشتند، مهم­ترین مسائل جامعه توان­ یابان از جمله: آغاز بررسی لایحه قانونی حمایت از حقوق معلولان، مشکلات مناسب­ سازی و دسترس پذیری، تأمین تجهیزات توانبخشی، اشتغال توان ­یابان، توانمندسازی تشکل­ های حرفه­ ای و تخصصی، ناوگان حمل و نقل معلولان و جانبازان و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این همایش عملکرد 300 تشکل فعال حوزه معلولان در 8 محور به ترتیب: 1- بهداشت، درمان و توانبخشی  2-مدرسه و آموزش  3-کارآفرینی و اشتغال  4-حمایت از خانواده   5-تجهیزات   6-حقوق شهروندی و قوانین مرتبط آن 7-انتشارات، فرهنگ و رسانه 8-تربیت بدنی و گردشگری   مورد بررسی قرار گرفت که از این میان 18 مؤسسه به مرحله پایانی راه یافتند و به 8 مؤسسه خیریه که بالاترین امتیاز را کسب کردند، دیپلم افتخار همایش اهدا شد.

شایان ذکر است در دیپلم افتخاری که به امضا احمد میدری معاون وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسیده بود از مجتمع رعد برای عملکرد تحسین برانگیزش در اعتلای حقوق معلولان قدردانی شده است. 

عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است