تهران قهرمان لیگ گلبال زنان کشور شد

تهران قهرمان لیگ گلبال زنان کشور شد

21بهمن 1396

مسئول فنی رقابت های لیگ گلبال زنان کشور روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این رقابت ها با حضور 6 تیم گلستان، اصفهان، تهران، کردستان، خوزستان و اردبیل برگزار شد.


فریبا محمدی اظهار کرد: در دیدار فینال این دوره از رقابت ها تیم تهران در برابر اصفهان پیروز و قهرمان مسابقات شد و اصفهان به نایب قهرمانی رسید.


وی افزود: در دیدار رده بندی این دوره تیم های گلستان و کردستان به مصاف هم رفتند که گلستان با برتری در برابر حریف بر سکوی سوم قرار گرفت.


مسئول فنی رقابت های لیگ گلبال زنان کشور ادامه داد: دور مقدماتی لیگ هشتم به صورت دوره ای برگزار شد و تیم های اول تا چهارم به مرحله پلی آف صعود کردند.


وی عمده مشکل ورزش زنان به ویژه کم بینایان و نابینایان را فقدان اطلاع رسانی لازم از سوی رسانه ها و نداشتن حامی مالی بیان کرد.


 هشتمین دوره مسابقات لیگ باشگاهی گلبال زنان نابینا و کم بینا کشور در گرگان که قرار بود از روز سه شنبه 10 بهمن آغاز شود، به سبب وضعیت جوی و سرما با یک هفته تاخیر برگزار و عصر جمعه به پایان رسید.


در رشته ورزشی گلبال هر تیم سه بازیکن در زمین دارد که در نزدیکی دروازه های خود قرار می گیرند و توپ را با دست به سمت دوازه حریف پرتاب می کنند، این بازی شامل دو نیمه 10 دقیقه ای است.منبع : ایرنا

عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است