انجام مقدمات تأسیس رعد بابل آغاز شد

انجام مقدمات تأسیس رعد بابل آغاز شد

3خرداد 1397

جمعی از نیکوکاران شهر بابل با هدف تأسیس خیریه آموزش معلولین رعد این شهرستان تشکیل جلسه دادند و مقدمات راه‌اندازی این مؤسسه را بررسی کردند.

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع رعد؛ در پی ماه‌ها تلاش و همفکری جمعی از علاقه‌مندان توانمندسازی افراد دارای معلولیت در شهر بابل، جلسه همفکری و تصمیم‌گیری مؤسسان خیریه آموزش معلولین بابلی‌ها در مجتمع رعد برگزار شد که اعضا گروه هماهنگی و توسعه مراکز رعد نیز حضور داشتند.

براساس این گزارش، 12 نفر از بابلی‌ها پس از بازدید کلاس‌ها، کارگاه‌ها و مرکز علمی کاربردی رعد در نشستی در مورد شکل­گیری رعد بابل بحث و تبادل نظر کردند و در مورد تهیه و تأمین مکانی مناسب‌سازی شده و تجهیز آن به وسایل مورد نیاز تصمیماتی اتخاذ شد و محمود عامری مدیر گروه هماهنگی و توسعه مراکز گزارشی از تاریخچه رعد بیان کرد.

در ادامه از میان نفرات حاضر برای تصدی مسؤولیت‌های رئیس، نائب رئیس، مسؤول آموزش، مسؤول اداری و مشاور، مسؤول اجرایی، مسؤول تدارکات و روابط‌عمومی و تبلیغات افرادی انتخاب شد.

شایان ذکر است، گروه هماهنگی و توسعه مراکز که وظیفه تسهیلگری راه‌اندازی و فعالیت مراکز رعد در مناطق مختلف کشور را بر عهده دارد ضمن بررسی  علاقه‌مندان تأسیس مجتمع‌های رعد بر اساس دستورالعمل‌­های تدوین شده، جلسات بازدید و پاسخ به سوالات را برای مؤسسان و مدیران تازه تأسیس برگزار می­کند.

عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است