همایش آموزشی آشنایی با آسیب نخاعی برگزار می­شود

12 مرداد 1393همایش آموزشی آسیب­های نخاعی با هدف افزایش آگاهی افراد آسیب­های نخاعی و خانواده ­هایشان دهم شهریور در بیمارستان نورافشار تهران برگزار می­شود.


  


به گزارش روابط­ عمومی مجتمع رعد؛ همایش آموزشی آشنایی با آسیب نخاعی با محورهای اهمیت توجه به آسیب نخاعی و پیشگیری از عوارض آن، زخم فشاری، عفونت ادراری، پوکی استخوان و پیشگیری از آن در دهم شهریور از ساعت ۸ تا ۱۳ در بیمارستان فوق تخصصی بازتوانی و پزشکی ورزشی نور افشار برگزار می­شود.


 


بر پایه این گزارش در این همایش جلسه پرسش و پاسخ با افراد توانمند دارای  آسیب­ نخاعی پیش بینی شده است و شرکت­ کنندگان می­توانند درباره مسائل پیش روی خود با این افراد به گفتگو و تبادل تجربه بپردازند.


 


از دیگر بخش­های این نشست معرفی اپلیکیشن آسیب نخاعی و سایت­های اینترنتی آموزشی آسیب ­نخاعی است و در بخش جانبی همایش نمایشگاهی از تجهیزات توان­بخشی برای افراد دچار آسیب نخاعی برگزار می­شود.


 


بر پایه این گزارش علاقه­مندان جهت ثبت نام و حضور در این همایش می­توانندبا شماره ۹-۲۲۸۲۴۰۲۶ داخلی ۳۱۱۵ تماس حاصل فرمایند.


 


نشانی محل برگزاری همایش: بیمارستان فوق تخصصی بازتوانی و پزشکی ورزشی نور افشار واقع در ميدان شهيد باهنر (نیاوران)، خيابان شهید پورابتهاج، خيابان شهيد خداوردي، انتهای خيابان شهيد صادقين (۱۷ غربي)


نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است