ایجاد اشتغال برای معلولان و رعایت حقوق

25 بهمن 1394

قائم مقام مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز در افتتاحیه خط تولید صابون گروه بهداشتی فیروز: ایجاد اشتغال برای معلولان و رعایت حقوق مردم خواسته‌ی فیروز است


 


قائم مقام مدیر عامل گروه بهداشتی فیروز اظهار کرد: توسعه‌ی مهارت‌های معلولان و خدمت‌رسانی به جامعه از اهداف و خواسته‌های ما در فیروز است.


مهدی قهرمان‌پور در نشست مشترک با معاون امور معادن و صنایع معدن وزارت صنعت، معدن و تجارت که در حاشیه‌ی افتتاحیه‌ی خط تولید صابون برگزار شد گفت: ایجاد اشتغال برای افراد دارای معلولیت را آرمان گروه بهداشتی فیروز دانست و افزود: محصولات گروه بهداشتی فیروز مستقیماً با پوست مرم در ارتباط است و ما تامین رضایت جامعه را وظیفه‌ی خود می‌دانیم.


قهرمان‌پور تقارن افتتاح خط تولید صابون فیروز با ایام الله دهه‌ی فجر را مایه‌ی برکت دانست و ادامه داد: بیش از ۵۰ میلیارد ریال صرف ساخت و افتتاح این خط تولیدی شد و دستآورد آن ایجاد بیش از ۳۵ فرصت شغلی برای افراد دارای معلولیت است.


وی که سابقه‌ی مدیریت در برندهای مطرح کشور را در کارنامه‌ی کاری خود دارد اذعان داشت: در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ نفر در خطوط کاری فیروز مشغول به فعالیت هستند که ۹۱ درصد آنها را معلولان تشکیل می‌دهند.


قهرمان‌پور تعداد معلولان جسمی حرکتی فعال در فیروز را ۱۴۱ نفر خواند و درحال حاضر ۴۱ نابینا و کم‌بینا، ۷۲ ناشنوا و کم‌شنوا در خطوط تولید فیروز فعالیت دارند.


مهندس قهرمان‌پور کسب استاندارهای کشوری و بین‌المللی، کسب گواهینامه‌ی g.mp را از جمله موفقیت‌های گروه بهداشتی فیروز اعلام کرد و افزود: این موفقیت‌ها مرهون تلاش و دلسوزی عزیزان دارای معلولیت است و نشان می‌دهد که معلولان نه تنها ناتوان نیستند بلکه با همت و فعالیت خود می‌توانند به پیشرفت‌های سازمان خود نیز منجر شوند.


این مدیر اقتصادی ابراز داشت: سازمان‌ها باید در کنار فعالیت‌های ذاتی و اصلی خود به وظایف اجتماعی خود نیز توجه کنند چرا که رشد اجتماعی نهادها و سازمان‌ها در سایه‌ی فعالیت‌های اجتماعی آنهاست.


رقیه بابایی


 


منبع : کانون معلولین توانا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است