تهران قهرمان تنیس روی میز بانوان معلول شد
18 بهمن 1395
نوزدهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور تنیس روی میز جانبازان و معلولین در بخش بانوان با قهرمانی تهران و نایب قهرمانی خراسان رضوی پایان یافت.
نوزدهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور تنیس روی میز بانوان جانباز و معلول با حضور ۱۲۷ ورزشکار از ۱۷ استان کشور به صورت تیمی و انفرادی در دو بخش نشسته، ایستاده و ۱۰ کلاس پزشکی در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران برگزار شد که در پایان این رقابتها، تیم تهران قهرمان شد و تیمهای خراسان رضوی و همدان به جایگاه دوم و سوم رسیدند.
نتایج تیمها و نفرات برتر به شرح زیر است.
بخش تیمی، نشسته (با حضور نمایندگان ۱۲ استان و انجام ۱۸ بازی):
مقام اول: تهران
مقام دوم: همدان
مقام سوم مشترک: البرز و اصفهان
بخش تیمی، ایستاده ( باحضور نمایندگان ۱۵ استان و انجام ۲۸ بازی):
مقام اول: خراسان رضوی
مقام دوم: تهران
مقام سوم مشترک: همدان و فارس
انفرادی، رده سنی جوانان:
کلاس ۴
مقام اول: شیما سیاهی زاده خوزستان
مقام دوم: محدثه حسینی خراسان رضوی
مقام سوم مشترک: فائزه صومی تهران و فائزه زمانی اصفهان
کلاس ۵
مقام اول: سمیه کهزادپور فارس
مقام دوم: صدیقه فرهنگی بوشهر
مقام سوم: زهرا فضلعلی همدان و فاطمه اشتری مرکزی
کلاس ۶
مقام اول: فاطمه یلمه چهارمحال و بختیاری
مقام دوم: فاطمه زهرا هراتی گلستان
مقام سوم: فائزه السادات حسینی
کلاس ۷
مقام اول: آیدا فاضل نیا تهران
مقام دوم: فاطمه صمد نژاد گلستان
مقام سوم: فاطمه فقیهی اصفهان
کلاس ۸
مقام اول: فاطمه سعادتی خراسان رضوی
مقام دوم: خدیجه فتحی البرز
کلاس ۹
مقام اول: فاطمه حیدری
مقام دوم :فاطمه دشتی زاده بوشهر
مقام سوم: لیلا ابراهیمی
کلاس ۱۰
مقام اول: فاطمه محمدی خراسان رضوی
مقام دوم: حدیثه پور رشیدی یزد
مقام سوم مشترک: زهرا رضایی مرکزی و زکیه خدابنده لو همدان
انفرادی بزرگسالان
کلاس یک
مقام اول: نرگس خزایی خراسان رضوی
مقام دوم: ندا رضازاده خوزستان
کلاس ۲
مقام اول: سهرابی تبار البرز
مقام دوم: سهیلا تقدیری فارس
مقام سوم: خدیجه طلبی آذربایجان شرقی
کلاس ۳
مقام اول: الهام چزانی تهران
مقام دوم: فروغ بختیاری البرز
مقام سوم مشترک مریم علیزاده تهران و مریم گیلانی مازندران
کلاس ۴
مقام اول: زهر زارع فارس
مقام دوم: مهناز حدادی کرمانشاه
مقام سوم: امنه اختر بلداجی اصفهان و مرضیه چینی ساز خوزستان
کلاس ۵
مقام اول: رقیه روشن تهران
مقام دوم: میترا قرمسینی همدان
مقام سوم: فهمیه خشنود مازندران و اعظم ترکشوند همدان
کلاس ۷
مقام اول: شیرین اسماعیل پور تهران
مقام دوم: فاطمه فروغی فارس
مقام سوم: مریم حیدری یزد و محبوبه شیدایی مازندران
کلاس ۸
مقام اول: پگاه کلهرودی تهران
مقام دوم: محدثه کاظمی البرز
مقام سوم مشترک: راحله صفدری مرکزی و زهرا بیات اصفهان
کلاس ۹
مقام اول: سمیه مصطفوی چهارمحال
مقام دوم: زهرا سرباز خ.رضوی
مقام سوم: منیره قنبری خراسان رضوی و مهین طاهری مرکزی
کلاس ۱۰
مقام اول: نرگس حمیدی همدان
مقام دوم: وحیده صدیق آذربایجان شرقی
مقام سوم مشترک: فاطمه معین زاده فارس و شیدا اسدی خوزستان
منبع : ایسنا