کیارستمی: تنها کسانی که در انتخابی شرکت کنند، عضو تیم ملی تیروکمان می‌شوند

کیارستمی: تنها کسانی که در انتخابی شرکت کنند، عضو تیم ملی تیروکمان می‌شوند

8 اردیبهشت 1397

دبیر فدراسیون تیروکمان گفت: کسانی که می‌خواهند پیراهن تیم ملی را بر تن کنند باید در نخستین رنکینک کشوری و انتخابی تیم ملی شرکت کنند.

 

رضا کیارستمی با اشاره به برگزاری نخستین رنکینک کشوری و انتخابی تیم ملی در 6 و 7 اردیبهشت در بیرجند (خراسان جنوبی) اظهار کرد: برای این که به تمام کماندارانی که سطح رکورد آنها پایین است و هنوز پشت تیم ملی باقی ماندند، نخستین رنکنیک کشوری و انتخابی تیم ملی 6 و 7 اردیبهشت در بیرجند برگزار می‌شود تا افراد واجد شرایط امکان پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته باشند.

 

وی گفت: در این انتخابی که تاکنون بیش از 120 کماندار ثبت‌نام کردند، کماندارانی که بتوانند امتیاز 700 در کامپوند مردان و 690 در کامپوند زنان و 660 در ریکرو مردان و 650 در ریکرو زنان به ثبت برسانند، به تیم ملی اضافه خواهند شد. البته ملی‌پوشانی همچون اسماعیل عبادی، مجید قیدی و ... که امتیاز رکوردشان بالاست دیگر نیازی به شرکت در نخستین رنکینک کشوری و انتخابی تیم ملی ندارند.

 

دبیر فدراسیون تیروکمان در پاسخ به این پرسش که نفرات اعزامی به مرحله دوم جام جهانی در ترکیه از بین نفرات گزینش شده در انتخابی تیم ملی معرفی خواهند شد، اظهار کرد: اسامی نفرات اعزامی به جام جهانی ترکیه از 3 ماه قبل بسته شده و با این انتخابی فرد جدیدی به نفرات اعزامی به ترکیه اضافه نخواهد شد. افراد واجد شرایط از بین کسانی که در این انتخابی به تیم ملی اضافه می‌شوند، بعد از شرکت در چند مرحله اردو به جام جهانی آلمان و بازیهای جاکارتا اعزام خواهند شد.

 

کیارستمی همچنین پیرامون حضور زهرا نعمتی در این انتخابی گفت: نعمتی یکی از پرافتخارترین کماندار کشورمان در بین افراد سالم و معلول است. ما منتظر حضور او در این انتخابی هستیم تا بتوانیم از پتانسیل او در تیم ملی استفاده کنیم.

 

وی در پایان در خصوص زمان برگزاری انتخابات تیروکمان خاطرنشان کرد: ما امیدواریم تا پایان هفته تایید صلاحیت‌ها به دست فدراسیون برسد تا قبل از ماه مبارک رمضان انتخابات تیروکمان برگزار شود.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است