صمیمی: روند ورزش جانبازان و معلولان البرز رو به رشد بوده است / البرز بهترین داوران و مربیان کشور را در اختیار دارد

صمیمی: روند ورزش جانبازان و معلولان البرز رو به رشد بوده است / البرز بهترین داوران و مربیان کشور را در اختیار دارد

5 تیر 1398

 حمید علی صمیمی رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان صبح امروز باحضور در مجمع سالانه و انتخاباتی هیئت ورزشهای جانبازان و معلولان استان البرز، با ابراز رضایت از عملکرد این هیئت گفت: خوشبختانه سیرصعودی ورزش جانبازان و معلولان البرز به صورت محسوس قابل لمس و مشاهده می باشد و روند آن رو به رشد بوده است.

 

وی افزود: البته پتانسیل و ظرفیت ورزش البرز بسیار بالاتر از وضعیت کنونی است و می بایست با تلاش بیشتر به جایگاه حقیقی خود در ورزش کشور دست یابد.

 

صمیمی با اشاره به نیروی انسانی کارآمد در ورزش البرز عنوان کرد: البرز بهترین داوران و مربیان و حتی بعضا ورزشکاران کشور را در ورزش جانبازان و معلولان در اختیار دارد و باید از این سرمایه بهره کافی را ببرد.

 

وی با تأکید بر لزوم توجه به استعدادیابی بیان کرد: هیئت های استانی می بایست نسبت به کشف و شناسایی ورزشکاران جانبازا و معلول خصوصا در مدارس استثنایی کشور توجه ویژه داشته باشند.

 

رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان خبرداد: در مردادماه جشنواره ای با شرکت 1800 نفر دانش آموز استثنایی برگزار خواهیم کرد که این مهم می تواند در جهت استعدادیابی و پرورش ورزشکاران نخبه معلول، قدمی حائز اهمیت باشد.

 

وی تصریح کرد: سعی می کنیم در آینده میزبانی یکی از رویدادهای مهم کشوری و احتمالا در صورت مهیا شده شرایط، رویدادی جهانی را به استان البرز واگذار خواهیم کرد.

 

 
منبع : برنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است