دوومیدانی کاران پارالمپیکی همچنان در انتظار صدور ویزا

دوومیدانی کاران پارالمپیکی همچنان در انتظار صدور ویزا

16 بهمن 1399

با وجود اینکه تنها دو روز به زمان برگزاری مسابقات بین المللی دوومیدانی معلولان در فزاغ امارات باقی مانده است، ورزشکاران همچنان در انتظار صدور ویزا از سوی کشور میزبان هستند.

مسعود حمیدی دبیر فدراسیون جانبازان و معلولین در گفت‌وگو با ایسنا،  اظهار کرد: مسابقات بین المللی دوومیدانی برای کسب سهمیه و تایید کلاس بندی بین المللی از روز شنبه ۱۸ بهمن در امارات برگزار می‌شود که برای اعزام یک کاروان ۲۴ نفره از ورزشکاران پارالمپیکی در بخش (معلولان و نابینایان و کم بینایان) تمام مقدمات کار برای اعزام انجام شده و حتی امروز از ورزشکاران و کادر فنی اعزامی تست PCR گرفت شد تا مشکلی برای حضور در مسابقات نداشته باشند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۶ نفر از دوومیدانی کاران پارالمپیکی کلاس بندی بین المللی ندارند و در صورت اعزام نشدن به این مسابقات، امکان دارد توکیو را از دست بدهند.

حمیدی در پایان در پاسخ به این پرسش که در صورت عدم صدور ویزا از سوی امارات، تورنمنت دیگری تا پایان سال برای کسب سهمیه و تایید کلاس بندی بین المللی دوومیدانی کاران پیش بینی شده است یا خیر، گفت: در صورت عدم اعزام تیم دوومیدانی به امارات مسابقه دیگری اواخر اسفند در تونس پیش بینی شده که برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کردیم تا ببینیم شرایط چگونه خواهد شد.

 

منبع:  ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است