معرفی رویداد توان‌تِک TavanTech

 مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با 37 سال سابقه فعالیت در عرصه آموزش‌های علمی و مهارتی از دوره‌های تک‌درس تا تحصیلات دانشگاهی، خدمات‌رسانی رایگان به افراد دارای معلولیت را ارایه می‌دهد. هچنین با شبکه‌‍‌‌ای از 30 مرکز مشابه و مستقل در سایر استان‌ها و شهرستان‌ها، توانمند‌سازی و ارتقا کیفیت زندگی توان‌یابان را دنبال می‌کند.

رویداد توان‌تِک (Tavan Tech) به گردهمایی شرکت‌های موفق استارت‌آپی و تجارت الکترونیک، معرف توان‌یابان موفق و شاغل در اینگونه شرکت‌ها می‌پردازد، از طرف دیگر سرویس‌ها و خدماتی که باعث بهبود کیفیت زندگی شهروندان به ویژه توان‌یابان شود را معرفی می‌کند.

توان‌تِک فرصتی است تا توان‌یابان در کنار آشنایی با فضای تجارت الکترونیک و شناخت فرصت‌های اشتغال پایدار در اینگونه شرکت‌ها، از روش‌های نوین برای عرضه کالا، خدمات و رونق کسب و کار خود استفاده کنند. همچنین مدیران شرکت‌های استارت‌آپی علاوه بر شناخت توانایی‌ها و مهارت‌های افراد دارای معلولیت، رو در رو با مشتریان و مخاطبان ارتباط برقرار نموده، علاوهبر بازاریابی به مسؤولیت‌های اجتماعی شرکتی در یک رویداد تخصصی عمل کنند.

توان‌تِک رویدادی استارت‌آپی در حوزه معلولیت است که در آن شناخت افراد دارای معلولیت از فناوری‌های نو و کاربردهای آن در مشاغل دانش‌محور و غیر فیزیکی و نیز آگاهی از فرصت‌های شغلی پایدار در کسب و کارهای تجارت الکترونیک بررسی و معرفی خواهد شد.

در توان‌تِک تلاش می‌شود با هم‌افزایی و مشارکت استارت‌آپ‌های فعال در حوزه معلولیت برای گسترش و توسعه این نوع کسب و کار، اقدامات مؤثری انجام شده و چشم‌اندازی روشن برای سرمایه‌گذاری در این حوزه فراهم شود. همچنین امکانات موجود در فضای مجازی و اثر مثبت آن در زندگی فردی و اجتماعی افراد دارای معلولیت را به نمایش بگذارد.

 

اخبار پنجمین رویداد توان تک

ثبت نام

1- شرایط و قوانین

شرایط و مقررات جشنواره را مطالعه نموده و قبول دارم.

2- ثبت اطلاعات

 
 
 
 

اعضای تیم

افزودن عضو دیگر
افزودن عضو دیگر
افزودن عضو دیگر
افزودن عضو دیگر

3- مدل ارائه

4- تایید ثبت‌نام

حامیان