تجلیل از مسؤولان روزنامه همشهری

تجلیل از مسؤولان روزنامه همشهری

22آذر 1395

به مناسبت 13آذر روز جهانی معلولان در مراسمی که به همین منظور برگزار شد از حمایت­های سازمان آگهی­ های روزنامه همشهری برای ایجاد فرصت شغلی و کمک به اشتغال پایدار توان­ یابان قدردانی شد.

 

به گزارش روابط­ عمومی مجتمع رعد؛ در مراسمی که به ­منظور گرامیداشت 13 آذر روز جهانی معلول در سالن همایش این مؤسسه برگزار شد و کارآموزان، هنرجویان، اعضا گروه­ های همیاری بانوان، جوانان و اعضا هیأت مدیره حضور داشتند، مهندس احمد میرزاخانی رئیس هیأت مدیره مجتمع رعد از حمایت­های 2سال اخیر روزنامه همشهری با اهدا لوح سپاس و تابلو صنایع دستی و هنرجویان رعد قدردانی کرد.

 

براساس این گزارش در این مراسم متین مسلم مشاور مدیرعامل و مدیر برنامه ­ریزی سازمان نیازمندی­های روزنامه همشهری با حضور در جایگاه ضمن قدردانی از مجتمع رعد برای برگزاری این مراسم، افزود: بسیار خوشحالم که طی 2 سال اخیر در یک صفحه اختصاصی در آگهی­ های روزنامه همشهری به صورت رایگان و هفتگی از برنامه اشتغال افراد دارای معلولیت حمایت    کرده­ ایم.

 

وی با تأکید بر ضرورت توجه جامعه به اشتغال افراد دارای معلولیت، افزود: روزنامه همشهری با هدف عمل به مسؤولیت اجتماعی شرکت­ها و رسانه ­ها این همکاری را مجتمع رعد برنامه ریزی  و اجرا کرده ­است.

 

در این مراسم مهندس احمد میرزاخانی رئیس هیأت مدیره مجتمع رعد ضمن اهدا لوح سپاس و هدیه توان­یابان رعد به مدیر برنامه­ ریزی و توسعه سازمان نیازمندی­های روزنامه همشهری، افزود: اقدام ارزشمند روزنامه همشهری بستر مناسبی را برای حضور اجتماعی توان­ یابان فراهم می­کند، همچنین معرفی توانمندی­های افراد دارای معلولیت به کارآفرینان اجتماعی برای گروه هدف استقلال مالی در پی دارد.

عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است