گروه های همیاری رعد

از اوایل دهه هفتاد گروه‌های همیاری رعد تشکیل شدند. نیروهای مردمی‌ای که فعالانه ما را در رسیدن به اهدافمان یاری می‌کنند و یکی از ستون‌های اصلی رعد شده‌اند.

این گروه سعی دارد تا روحیه هم‌نوع دوستی را در جوانان بیدار کند و با ساماندهی نیروهای متخصص و استفاده از توانایی افراد به یاری مجتمع رعد بیاید. گروه همیاری جوانان شرایط را برای حضور جوانان در امور اجتماعی و فرهنگی فراهم می‌کند.

این گروه با جذب کمک‌های مالی خیریه به پیشبرد و توسعه اهداف موسسه یاری می‌رساند. از طرفی جوانان که حضور فعالی در جامعه دارد با شناسایی فرصت‌های شغلی برای توان‌یابان به این مجموعه کمک می‌کنند


اعضای این گروه باتوجه به تخصص و علاقه شان به طور سازماندهی شده در بخشهای مختلفی مانند تبلیغات، مددکاری، آموزش، جذب کمکهای مردمی و... فعالیت می کنند. اعضای این گروه در پايان هر سال تقویم کاری سال جدید را تنظیم کرده و هر دوشنبه در جلسهای که در ساختمان اصلی رعد برگزار میشود شرکت میکنند. برگزارکردن بازارچه، جشنوارههای غذا، کنسرتها، جشن 12 آذر (روز معلول)، مراسم افطاری در ماه رمضان و برنامههای مناسبتی دیگر از فعالیتهای این گروه است. اعضای این گروه هم مانند گروه جوانان با شناسایی و معرفی توانیابان به مجتمع، برگزاری کلاسهای آموزشی و همچنین جذب کمکهای مالی خیرین به رشد و ارتقای مجموعه کمک میکنند

افرادی که تمایل دارند به گروه همیاری بانوان بپیوندند با توجه به شرایطشان می‌توانند یکی از سه روش زیر را انتخاب کنند:
• اعضای پیوسته این افراد با معرفی یکی از اعضای گروه به‌عنوان اعضاي پیوسته پذیرفته می‌شوند و باید زمان کافی داشته باشند تا بتوانند به‌طور مستمر با گروه همکاری کنند.

• اعضای وابسته  افرادی هستند که باتوجه به نیاز گروه از طرف اعضا دعوت به همکاری می‌شوند یا در ممناسبتهاي خاص خودشان داوطلب می‌شوند تا با گروه همکاری کنند.
 
• اعضای افتخاری افرادی هستند که توانایی علمی، فرهنگی و اجتماعی برجسته‌ای دارند و هیئت مدیره گروه بانوان آن‌ها را تایید و پذیرش می‌کند.
 


عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است