همایش "ویتامین خ فکرمون" در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار می­شود

همایش "ویتامین خ فکرمون" در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار می­شود

1دی 1395

همایش "ویتامین خ فکرمون" با همکاری مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و دپارتمان آموزش­های نوین فدراسیون مخترعان جمهوری اسلامی ایران  14 دی ماه 95 سالن همایش رعد برگزار می­شود.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ همایش "ویتامین خ فکرمون" با همکاری مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و دپارتمان آموزش­های نوین فدراسیون مخترعان جمهوری اسلامی ایران با هدف پرورش خلاقيت، شناسايی استعدادهای بالقوه  و بالا بردن سطح علمی توان­یابان از طريق مهارت آموزی در حوزه خلاقيت، 14 دی ماه 95 در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار می­شود و در پایان تعداد محدودی از شرکت­ کنندگان جهت آموزش یک ماه زیر نظر مدرسان دوره با همکاری فدراسیون  مخترعان انتخاب خواهند شد.

 

 این همایش کاربردی با حضور آقایان مسعود شفقی و مسعود تاج بخش (مدرسان انگیزشی دوره خلاقیت،(ایده­ پردازی و نوآوری) برگزار خواهد گردید.

 

همچنین شرکت­ کنندگان در این همایش یک روزه با مفاهیمی همچون خلاقیت و نوآوري، مهارت­هاي پرسونال برندينگ خلاق، الفباي کار تیمی به منظور حل مسئله، تکنیک­هاي خلاقیت شامل: شش کلاه تفکر، ضرورت استفاده از طوفان فکري و قواعد پیاده­ سازي آن و شیوه­ هاي ارزيابی ايده­ها و کیفیت اطلاعات حاصل از هر روش آشنا خواهند شد.

 

از این رو واحد آموزش مجتع رعد با دعوت از توان­یابان تهرانی برای حضور در این همایش یک روزه تمهیدات ویژه ­ای از جمله تسهیل رفت و آمد از میادین امام حسین(ع)، رسالت، آزادی، راه آهن و ... را در نظر گرفته است.

 

بر پایه این گزارش دبیرخانه همایش 11 دی ماه را آخرین مهلت ثبت نام اعلام کرده است و علاقه­ مندان به حضور در این همایش یک روزه می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر نشانی www.raad-charity.org مراجعه کرده یا با دبیرخانه همایش به شماره 88371096 تماس حاصل فرمایند.

عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است