اهدا جایزه مسؤولیت اجتماعی رعد

اهدا جایزه مسؤولیت اجتماعی رعد

10 مرداد 1397

اهدا جایزه مسؤولیت اجتماعی رعد

همزمان با برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ و دومین رویداد توان­تِک، جایزه رعد به موفق ­ترین کسب و کار­های حوزه توانمندسازی افراد دارای معلولیت اهدا شد.

به گزارش روابط­ عمومی مجتمع رعد در مراسمی که با هدف معرفی شرکت­ های فعال در ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی توان­یابان و اهدا جایزه رعد برگزار شد، جوایز اول تا سوم دومین رویداد توا ن تِک توسط مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره رعد اهدا شد.

براساس این گزارش جایزه مقام سوم به شرکت اپلیکیشن­ ساز پازلی بابت 2 سال حمایت مستقیم از مؤسسه رعد، کمک به ساخت بیش از 30 اپلیکیشن کارآموزان رعد، برگزاری چند کارگاه آموزشی ساخت اپلیکیشن و همکاری در برگزاری جشنواره توان ­یاب و فضای مجازی اهدا شد.

جایزه دوم به سایت تأمین مالی جمعی مهربانه با به اجرا گذاشتن 170 پروژه موفق حمایت از اشخاص حقیقی یا حقوقی که سهم قابل ملاحظه­ ای از آنها را توان­ یابان به خود اختصاص داده­اند، اهدا شد و جایزه مقام اول به نماینده شرکت سامسونگ بابت اجرای کودکان امید و راه­اندازی کتابخانه گویا در 15 شهر برای کمک به ترویج فعالیت­های فرهنگی کودکان نابینا و کم بینا، اهدا شد.

شایان ذکر است در بخشی از این مراسم شاهین طبری رئیس هیأت مدیره شرکت چارگون و عضو ثابت دبیرخانه رویداد توان­تِک با اشاره به تاریخچه اهدا جایزه رعد، افزود: هدف از طراحی و اهدا جایزه رعد، بالا بردن سطح مطالبه­گری توان­یابان و آشنایی شرکت­ها با نیازهای این گروه از شهروندان و مسؤولیتی که می­توانند به عنوان بخشی از جامعه در تأمین این نیازها ایفا کنند بوده است.

گفتنی ­ست در نخستین رویداد توان­تِک شرکت اسنپ، کمپین هستمت و استارت­آپ پکتوس به ترتیب جوایز اول تا سوم مسؤولیت اجتماعی رعد را دریافت کرده بودند. 

عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است