سیامند رحمان: انتظار نداشتند رکورد ۳۱۰ کیلوگرم را ثبت کنم

سیامند رحمان: انتظار نداشتند رکورد ۳۱۰ کیلوگرم را ثبت کنم

13 دی 1395

سیامند رحمان با ابراز خوشحالی از اینکه پنجمین رویداد برتر پارالمپیک ۲۰۱۶ به نام وی ثبت شده است، اظهار داشت: کسی انتظار نداشت رکورد ۳۱۰ کیلوگرم را ثبت کنم.

 

 قوی‌ترین وزنه بردار معلول جهان گفت: در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن قول داده بودم که رکوردشکنی کنم، اما در آن مسابقات به خاطر ورزشکار کره‌ای و سرد شدن بدنم خطا گرفتند و نتوانستم وزنه ۳۰۰ کیلوگرمی را مهار کنم. از آنجایی که وزنه ورزشکار کره‌ای را خطا اعلام کردند و وی نیز به رای داوران اعتراض و درخواست بازبینی داد، حدود ۲۰ دقیقه از زمانم را به این دلیل از دست دادم  و چون وزنه برداری رشته سنگینی است بدن ورزشکار نباید سرد شود.وی افزود: همچنین به دلیل اینکه حرکت چهارم من با حرکت سوم فاصله داشت اجازه ندادند این حرکت را انجام دهم و وزنه بزنم. در نهایت نتوانستم به خواسته‌ام برسم اگرچه مدال طلا را کسب کردم.
دارنده دو طلای پارالمپیک اظهار داشت: همه منتظر بودند که رکوردشکنی کنم و من با تصمیم کادر فنی وزنه ۳۰۰ کیلوگرمی را در مسابقات دیگر بالای سر نبردم و آن را برای بازی‌های پارالمپیک ریو نگه داشتم که به لطف خدا و دعای خیر مردم توانستم بالاتر از ۳۰۰ را هم مهار کنم.قوی‌ترین وزنه بردار معلول جهان با بیان این مطلب که مسئولان برگزاری انتظار نداشتند وزنه ۳۱۰ کیلوگرم را به ثبت برسانم، ادامه داد: شاید این انتظار را نداشتند که ۳۱۰ کیلوگرم را به نام خودم ثبت کنم. اما لطف خدا و زحمتی که کشیده بودم باعث شد این کار را انجام دهم و البته اردوها و زحمات مربیانم هم نقش داشت تا رکوردی که مدنظرم بود و حتی بیشتر از آن را به ثبت برسانم.وزنه بردار پرافتخار جهان در پایان پیرامون برنامه های آتی خود گفت: بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا و پارالمپیک توکیو مهم ترین مسابقاتی است که در پیش داریم و در حال حاضر نیز اگر اعلام کنند تمریناتم را شروع می کنم.

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است