نشریه توان‌یاب

نشریه توان‌یاب

اصلی ترین اهداف فصلنامه توان یاب انعکاس تازه ترین اخبار، اطلاعات و مقالات حوزه معلولان و مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد است.

فصلنامه توان‌یاب به صاحب امتیاز مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد عنوان نشریه‌ای است که از تاریخ 1377/6/21 بر اساس مجوز شماره 6471/124 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه انتشار یافت. این نشریه با موضوعات: خبری، تحلیلی، آموزشی، اطلاع رسانی و پژوهشی در زمینه پزشکی و پیراپزشکی مسائل جامعه معلولان جسمی حرکتی را منعکس می‌کند.
شایان ذکر است این نشریه به دو زبان فارسی و انگلیسی با قطع معمولی (A4) در سطح بین الملی توزیع می‌شود.
 
در حال حاضر مسوولان نشریه به ترتیب عبارتند از:
 
جناب آقای دکتر قاسم صالح‌خو – مدیر مسوول
سرکار خانم دکتر مریم رسولیان – سردبیر
جناب آقای سخن‌سنج – مدیر اجرایی
 
نحوه همکاری با فصلنامه
نشریه توان‌یاب ضمن احترام با آرا و افکار کارشناسان و صاحب‌نظران به منظور پربارتر شدن محتوای فصلنامه دست همکاری علاقه‌مندان را به گرمی می‌فشارد.
عزیزان می‌توانند مطالب، مقالات و ترجمه‌های خود را به نشانی اینترنتی Tavanyab@raad-charity.org تحریریه نشریه توان‌یاب ارسال کنند.
 
پذیرش آگهی
این فصلنامه با گستره سراسری و حتی برخی از کشورهای خارجی فرصت مناسبی برای تبلیغ و معرفی محصولات تجاری و خدماتی ایجاد می‌کنند اختصاص صفحات میانی گلاسه و چهار رنگ با قسمت‌های توافقی از مزیت‌های اطلاع رسانی و تبلغیات فصلنامه‌ توان‌یاب است که می‌تواند مورد توجه صاحبان صنایع و موسسه تجاری بازرگانی واقع شود.
 
نحوه همکاری فصلنامه
علاقه‌مندان و صاحب نظران می‌توانند با ارسال مقالات و دیدگاه‌های کارشناسی در تولید و انتشار این نشریه مشارکت فرمایند. بدیهی است مقالات ترجمه شده می‌بایست با اصل مطلب انتخاب شده، ارسال شود و فصلنامه اجازه ویرایش و اصلاح مطالب دریافت شده را دارد.
  
آرشیو فصلنامه
نسخه‌های منتشر شده فصلنامه توان‌یاب در این قسمت قابل مشاهده و دریافت میباشد.

بایگانی

عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است