عضویت در رعد

از اینکه می خواهید از همراهان رعد شوید و ما را در تأمین نیازهای توان یابان و ارائه خدمات آموزشی و توانبخشی بهتر این عزیزان یاری دهید،از شما سپاسگزاریم.

از اینکه می خواهید از همراهان رعد شوید و ما را در تأمین نیازهای توان یابان و ارائه خدمات آموزشی و توانبخشی بهتر این عزیزان یاری دهید،از شما سپاسگزاریم. شما می توانید با پرداخت حداقل ماهیانه 10،000 تومان به خانواده‌ی بزرگ رعد بپیوندید و از یاوران همیشگی رعد شوید در صورت تمایل به عضویت رعد  فرم عضویت را تکمیل کنید. بعد از تکمیل فرم برای شما کارت عضویت صادر خواهد شد.

فرم عضویت


هم ­پیمان با رعد

مجتمع آموزشي و نيكوكاري رعد، مأموريت خود را كمك به بهبود كيفيت زندگي توان­يابان و خانواده آنها، از طريق توسعه مهارت­ها، توان­بخشي، يادگيري مستمر، اشتغال، پيشگيري، خوداتكايي و توسعه قابليت­هاي ارتباطي توان­يابان مي‌داند. این مجموعه با تمام قدرت می‌کوشد تا با افزایش انگیزه، خودباوری و توانمندی در توان­یاب‌ها، آنها را به استقلال مالی و حضور فعال در جامعه برساند؛ به علاوه تلاش می‌کند تا به ارزش‌های برابری انسان­ها، نیکوکاری، مشارکت، مسئولیت‌پذیری، انسان دوستی و شادی و طراوت ارج نهاده و آن را در جامعه ترویج دهد؛ و بر این باور است که با همکاری و همیاری داوطلبان که با نیتی خیرخواهانه و انسان­دوستانه به یاری رعد آمده­اند، می‌تواند با سرعت و توان هرچه بیشتر  به اهداف خود نائل آمده و طعم شیرین موفقیت را بچشد.

بنابراین مجتمع آموزشي نيكوكاري رعد متعهد می­شود در بدو ورود، آموزش­های لازم جهت آشنایی کامل داوطلب با رعد و وظایف محوله را تدارک ببیند. این آموزش­ها عبارتند از:

  • تحویل کتابچه راهنمای رعد (شامل معرفی مجتمع، چشم­انداز، اهداف و مأموریت، منشور اخلاقی مجتمع و تمام مواردی است که لازم است هر کدام از داوطلبان مجتمع، در طول همکاری و در راستای وظایف و مسئولیتشان  از آن آگاه باشند)
  • تشریح و تبیین آیین ‌نامه گروه همیاری بانوان/ جوانان رعد توسط اعضای قبلی گروه همیاری بانوان/ جوانان رعد

 

بر این اساس داوطلب با رعد هم‌پیمان می­شود که به چشم­انداز، ماموریت، ارزش­ها، اهداف، منشور اخلاقی و قوانین و آیین­نامههای داخلی مجتمع پایبند بوده و نکات قابل ملاحظه‌­ای که در کتابچه راهنما به آن‌­ها اشاره شده است را رعایت می‌­نماید و می‌ کوشد تا به بهترین نحو در حوزه فعالیت و به مدت زمان تعیین شده (قید شده در فرم همکاری- پیوست 1) به وظایف و فعالیت‌­های محوله خود عمل نماید.

همچنین اصول دوستي و امانت‌­داري در استفاده، ‌نگهداري،‌ خريد و مصرف اموال وجوه، وسايل و تأسيسات مجتمع را رعایت کرده و كليه اطلاعات مربوط به عمليات و روش‌­ها و فعاليت‌­هاي مجتمع كه در حين كار و اشتغال كسب كرده و يا در دسترس قرار مي­‌گيرد را محرمانه دانسته و راز دار باشد و  جداً از افشاء ‌غير مجاز آنان نزد موسسات و اشخاص ديگر و يا استفاده شخصي خودداري نماید.

در صورت داشتن هرگونه سؤال در خصوص عضویت و همکاری داوطلبانه با مجتمع رعد، با شماره 88363926 تماس حاصل فرمائید.

 

کتابچه راهنمای رعد

 

آئین نامه وظایف و اختیارات گروه همیاری بانوان

 

دریافت فرم همکاری داوطلبانه


عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است