رقابت ۱۲ اسکی باز ایرانی و خارجی در مرحله نهایی مسابقات معلولان

رقابت ۱۲ اسکی باز ایرانی و خارجی در مرحله نهایی مسابقات معلولان

27 دی 1395

مرحله سوم و پایانی مسابقات بین المللی اسکی جانبازان و معلولان در رشته آلپاین از امروز در پیست دیزین آغاز شده و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

 

رئیس انجمن اسکی فدراسیون جانبازان و معلولان در این مورد گفت: این مسابقات در رشته مارپیچ کوچک و با حضور ۱۱ ورزشکار ایرانی و یک اسکی باز ارمنستانی به مدت دو روز از امروز در پیست بین المللی دیزین برگزار می شود.وی افزود: ناظر فنی این مسابقات بهرام ساوه شمشکی است که از طرف IPC انتخاب شده و مسابقات را نظاره می کند.عیسی ساوه شمشکی مرحله سوم مسابقات بین المللی اسکی را متفاوت از دو مرحله قبلی دانست و اظهار داشت: در این مرحله بازیکنان تمرینات بیشتری کرده اند و زمان بهتری به ثبت خواهند رساند. آنها تمرینات و پیشرفت خوبی داشته اند.

 

وی ادامه داد: در پایان مسابقات جلسه ای با آقای مسعود اشرفی دبیرکل کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار خواهیم کرد تا نتایج را بررسی کرده و درخصوص برنامه سال آینده نیز صحبت کنیم.رئیس انجمن اسکی فدراسیون جانبازان و معلولان از ابراز تمایل IPC برای حمایت و کمک به اسکی خبر داد و گفت: رابطه خوبی میان کمیته ملی المپیک با IPC انجام شده تا کمک هایی از آنها دریافت کنیم. آنها اعلام کرده اند وسایل رشته کراس کانتری (اسکی صحرانوردی) را به صورت رایگان در اختیارمان قرار دهند.


منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است