رعد در تکاپوی برآورده کردن آرزو ها

8 آذر 1392


این روز ها خیلی ها برای برآورده کردن آرزوی افراد معلول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد تلاش می کنند .


 


موسسه گردشگری کیمیا هوم جاوید در طرح درخت آرزوهای توان یابان مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با تامین هزینه 10 سفر زیارتی مشهد و 4 سفر کیش مشارکت می نمایند.


 


مبینی مدیر شرکت گفت: تهیه بلیط هواپیما و هزینه اقامت 14 نفر از معلولان مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با مشارکت آژانس های مسافرتی بهنود گشت، شباویز پرواز،الفبای سفر و آرامش سفر صورت گرفته است.


 


وی با اشاره به اینکه سایت nextholiday.ir در زمینه گردشگری، معرفی و بررسی هتل و رستوران و مراکز خرید و جابه های گردشگری داخلی و خارجی فعالیت می کند افزود: سایت نکست هالیدی در تلاش هست تا زمینه های سفر افراد دارای معلولیت را به تمام نقاط کشور فراهم آورد و در راستای مناسب سازی محیط های توریستی اقداماتی را انجام دهد.


 


مبینی افزود:  همکاری با مجتمع رعد و حضور در میان بچه های معلول انگیزه اشتغال زایی را  در ذهن ما رقم زد امیدواریم بتوانیم با حمایت آژانس های هواپیمایی امکان اشتغال افراد تحت پوشش واحد کار آفرینی مجتمع رعد را فراهم نماید.


 


حامیان جشنواره آرزوها برای برآورده کردن آرزوی مژگان دختری با معلولیت ذهنی با حضور در منزل وی بلیط سفر کیش به وی و خواهرش را اهدا کردند.


 


مدیر سایت نکست هالیدی در این رابطه گفت: لبخند شیرین این دختر مهربان سال های سال در خاطر ما خواهد ماند برای من بسیار ارزشمند بود وقتی مژگان گفت آرزوی دیگرش شفای بقیه بچه ها است.


نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است