پژمان جمشیدی ویلچر نشین شد

10 آذر 1392

پژمان جمشیدی با حضور در بین افراد معلول مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با نشستن روی ویلچر از نزدیک با حس و حال یک فرد معلول آشنا شد.
 


وی با اشاره به اینکه زندگی با ویلچر بسیار سخت و دشوار است افزود: اگر قرار باشد روزی نقش یک فرد معلول را بازی کنم حتما به مدت چندماه در کنار افراد معلول حضور خواهم داشت و با مشکلات و دغدغه های این افراد از نزدیک آشنا خواهم شد.


 


وی با بیان اینکه افراد معلول دارای توان مندی های زیادی هستند افزود: اگر روزی 8 نفر در یک مسابقه دو شرکت کنند که یک نفر از آنها معلول است اگر فرد معلول به موفقیت دست نیابد مقصر خودش است پس افرادی که دچار معلولیت هستند باید به این باور برسند که خواستن توانستن است و موفقیت با تلاش و پشتکار به وجود می آید.


 


پژمان جمشیدی چهره ای محبوب وشناخته شده درمیان مردم است و علاقه مندان زیادی دارد مخصوصا بعداز بازی در فیلم پژمان شهرت زیادی پیدا کرده است .


 


بازیگر تلویزیون گفت: امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که همه بتوانیم کمک کنیم تا مشکلات افراد معلول برطرف شود .


 


جمشیدی در خصوص حضور هنرمندان در مراکز خیریه گفت : گاهی حضور افراد سرشناس و معروف می تواند تاثیر بسزایی در روحیه افراد توان یاب داشته باشد .


 


وی بابیان اینکه حضور درجمع افراد معلول موجب دلگرمی معلولان و کارکنان مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد می شود افزود: علاوه بر کمک های مالی، حضور هنرمندان به عنوان حرکتی نمادین موجب می شود افراد معلول احساس کنند در سطح جامعه مورد توجه قرار دارندو هیچ فرقی با دیگر افراد جامعه ندارند.


 


پژمان جمشیدی بر شناسایی مراکزی که شناخته شده نیست تاکید کرد و افزود : امیدوارم مراکزی که برای معلولان و کودکان بی سرپرست فعالیت می کنند از حمایت های مالی و معنوی هنرمندان برخوردار شوند.


 


وی در پایان روز جهانی معلولان را به تمام افراد معلول تبریک گفت و افزود : ۱۲ آذر در مراسم روز جهانی معلولان در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد حضور خواهم داشت .


 


نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است