مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره «توان یابان و فضای مجازی» تمدید شد

10 بهمن 1392

 


مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره «توان یابان و فضای مجازی» تا پایان فروردین ماه 1393 تمدید شد.


  


به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ توان یابان، مدیران وبلاگ ها و سایت های حوزه معلولان و علاقمندان به موضوع معلولیت می توانند تا پایان فروردین 1393 جهت تکمیل فرم ثبت نام و شرکت در جشنواره به پایگاه اینترنتی مجتمع رعد به نشانی  www.raad-charity.org مراجعه نمایند .


 


بر اساس این گزارش، جشنواره «توان یابان و فضای مجازی» با شعار فناوري اطلاعات و ارتباطات بستری مناسب برای ایجاد فرصت های شغلی ، در دو بخش اصلی و جانبی برگزار می گردد.


 


در بخش اصلی این جشنواره توان یابان دارای سایت یا وبلاگ و مدیران سایت ها و وبلاگ ها با موضوع معلولیت به رقابت خواهند پرداخت.


 


همچنین در بخش جانبی از سایت های فعال انجمن های حوزه معلولان، سایت های برتر اطلاع رسانی حوزه معلولان، خبرگزاری برتر اطلاع رسانی حوزه معلولان، طرح پروانه ها شرکت یکتاوب (ساماندهی وبگاه های افراد معلول) و فعالان دارای معلولیت در حوزه خبر تقدیر خواهد شد.


 


علاوه بر جامعه بزرگ توان یابان کشور؛ کارشناسان، دانشجویان و حامیان افراد دارای معلولیت حاضر در فضای مجازی امکان حضور در این جشنواره را دارند.


 


نشانی دبيرخانه دومین جشنواره توان یابان و فضای مجازی شهرک غرب فاز ۲، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی پلاک ۷۴ است.


 


شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۶۱۰۶۸۵ تماس گرفته یا با پست الکترونیک web@raad-charity.org مکاتبه نمایند.


نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است