حراج آثار هنرهای تجسمی به نفع خیریه رعد

28 بهمن 1392

 


جمعی از هنرمندان مطرح و صاحب سبک کشور که در عرصه­ هنرهای تجسمی فعالیت دارند در اقدامی خیرخواهانه آثار خود را به نفع مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به حراج گذاشته اند.


  


به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد نخستین حراج آثار هنرهای تجسمی به همت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و گالری اعتماد به نفع فعالیت­های آموزشی و توانبخشی توان­یابان این مجتمع از هفتم تا نهم اسفند ماه در گالری و سالن همایش خیریه رعد برگزار خواهد شد.


 


در بخش نمایشگاهی نخستین حراج آثار هنرهای تجسمی رعد که روز­های چهارشنبه و پنجشنبه  8 و 7 اسفند ماه از ساعت 16 تا 21 اجرا می­شود، بازدیدکنندگان علاوه تماشای آثار هنرمندان، فرصتی خواهند داشت تا با پدیدآورندگان از نزدیک آشنا شوند.


 


جمعه نهم اسفند همزمان با روز  پایانی، حراج آثار در سالن همایش­های رعد  آغاز می‌شود. بهترین پیشنهاد و  بالاترین قیمت، مالک اثری خواهند شد که بخشی از آن درآمدش به امر توانمند­سازی افراد دارای معلولیت اختصاص می­یابد.


 


بر اساس این گزارش، بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد بوده و شرکت در حراج مستلزم ثبت نام  و خرید بلیت ورودی خواهد بود که در زمان بازدید در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده خواهد شد.


 


علاقه مندان می­توانند جهت رویت آثار به پایگاه اینترنتی مجتمع رعد به نشانی: www.raad-charity.org مراجعه نموده و  برای ثبت نام شرکت در حراج با شماره 88371100 تماس حاصل فرمایند.


 


شایان ذکر است مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در شهرك غرب فاز ۲ خيابان هرمزان خيابان پيروزان جنوبي شماره ۷۴ واقع شده است و دست­اندرکاران این مؤسسه خیریه بی­صبرانه منتظر حضور شهروندان هنردوست و نیکوکار شهرمان هستند.
برای دیدن آنلاین آثار هنری اینجا را کلیک کنید


 


برای دانلود ورژن الکترونیکی کتاب حراج لطفا کلیک کنید 


نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است