مسابقات ورزشی توان یابان رعد برگزار شد

15 بهمن 1393


همزمان با دهه فجر مسابقات ورزشی کارآموزان، هنرجویان و دانشجویان توان­یاب در مجتمع آموزشی، نیکوکاری رعد با همکاری منطقه 2 شهرداری تهران و فدراسیون ورزش­های همگانی و حضور پرشور ورزشکاران برگزار شد.


 


به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ این دوره از مسابقات ورزشی در ادامه جشنواره توانمندی های توان یاب با هدف ترویج ورزش همگانی میان افراد دارای معلولیت در 5 رشته ورزشی پینگ پنگ، دارت، ایردارت، فوتبال دستی، شوت پنالتی و طناب کشی برگزار شد که حضور بیش از 100 نفر کارآموزان و کارآموختگان مجتمع رعد در این دوره از مسابقات قابل توجه بود.


 


در ابتدای این رقابت­ها حسن محمود­آبادی مدیر گروه ورزش مرکز آموزش علمی کاربردی رعد با حضور در جمع شرکت­کنندگان دقایقی به اجرای حرکات ورزشی و نرمش سبک پرداخت و سپس حضار در رشته­ های ورزشی مورد علاقه خود به رقابت پرداختند.


 


رشته ورزشی ایر دارت که برای نخستین بار در مسابقات ورزشی رعد میان توان­یابانی برگزار شد، شرکت­کنندگان با استفاده از یک لوله مخصوص دارت را با فشار هوای دهان و فوت کردن به داخل لوله دارت را به سمت هدف پرتاب می­کردند.


 


در پایان این مراسم دکتر محمود ایزدی معاون مرکز علمی کاربردی رعد و حسن محمود آبادی مدیر گروه ورزش رعد جوایز  برگزیدگان هر رشته را اهدا کردند.


 


شایان ذکر است در این مسابقات تلاش کارشناسان ادراه ورزش شهرداری ناحیه 7 منطقه 2، دانشجویان رشته تربیت مربی ورزش معلولان و کارکنان مجتمع چشمگیر و قابل تحسین بود.


اسامی برگزیدگان:


 


رشته تنیس روی میز :


محسن قهرمانی / مقام اول


احسان چلبی /مقام دوم


محمد آقاجانی/ مقام سوم


 


رشته دارت:


بهنام حسین پور / مقام اول


محسن مرتضوی / مقام دوم


محمد جواد رحمانی/  مقام سوم


 


رشته ایردارت:


محسن گودرزی / مقام اول


مصطفی محمد زاده / مقام دوم


سمیه صادقی / مقام سوم


 


رشته پرتاب پنالتی:


محسن مرتضوی / مقام اول


جاوید سعیدی / مقام دوم


عطاله دستوم / مقام سوم


 


رشته پرتاب پنالتی:


زهره عسگری / مقام اول


لیدا تهرانی /مقام دوم


ستاره خلیل نژاد / مقام سوم


 

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است