انتشار فراخوان ثبت نام مسکن مهر ویژه مددجویان بهزیستی

20 فروردین 1395

«قاسم عبدالله‌زاده» قائم مقام توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور ازانتشار فراخوان ثبت‌نام مسکن مهر ویژه معلولان در شهر جدید پرند و هشتگرد خبر داد و گفت: یکی از مولفه‌های مهم در بحث توانمندسازی تامین مسکن خانواده‌هاست و تهران کلانشهری است که معضل مسکن در بین همه خانواده‌های آن مشهود است .


 


قائم مقام توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور در ادامه به بر مکاتبه‌ ریاست سازمان بهزیستی کشور با مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید هشتگرد و پرند اشاره کرد و افزود: قول مساعد داده شد که خانواده‌ها اعم از خانوادهای تحت پوشش بهزیستی و همه افراد اعم از معلولان، زنان سرپرست خانوار و فرزندان ترخیصی که مشکل مسکن دارند در طرح مسکن مهر دو شهر جدید پرند و هشتگرد ثبت‌نام کنند .


 


وی گفت: بهزیستی به خانواده‌های نیازمندی که تحت پوشش هستند و احیانا دارای یک فرزند معلول هستند، ۸ میلیون تومان کمک بلاعوض و برای خانوارهای دارای دو عضو معلول با احتساب کمک بنیاد مستضعفان و خیرین مبلغ ۳۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند.


 


عبدالله‌زاده با بیان اینکه خانواده‌ها از همین الان فرصت دارند تا برای ثبت‌نام مسکن مهر دو شهر هشتگرد و پرند اقدام کنند، در پایان یادآور شد: تمامی افرادی که تحت پوشش بهزیستی و دارای پرونده هستند و تا به حال از تسهیلات و امکانات و زمین‌های دولتی استفاده نکردند می‌توانند مستقیما به شرکت‌های مادر تخصصی عمران شهرهای هشتگرد و پرند مراجعه و در طرح مسکن مهر سازمان ثبت‌نام کنند . با این وجود همه خانواده‌ها و افرادی که واجد شرایط دریافت واحدهای مسکونی مهر هستند و دارای معلولیت شدید نیز نیستند و قطعا تعدادی از آن‌ها ممکن است نابینا، ناشنوا، زن سرپرست خانوار و یا فرزند ترخیصی باشند، می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند .


 


منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است