آغاز تمرینات والیبال نشسته بانوان با تغییر در ترکیب و کادر فنی

23 فروردین 1395

لیلی توکلی : پس از بازگشت از رقابتهای جام بین قاره ای، هفتمین مرحله تمرینات بانوان ملی پوش از ۲۴ فروردین ماه به میزبانی تبریز آغاز خواهد شد و در این مرحله، با تغییراتی در کادر فنی و بازیکنان برگزار می شود.


 


توکلی افزود: خانم لیلا شمشه از مربیان خوب والیبال نشسته به جمع کادر فنی افزوده شده و پنج بازیکن هم به ترکیب تیم اضافه شده اند.


 


نایب رئیس انجمن والیبال معلولان در خصوص ترکیب بازیکنان گفت: در اردوی هفتم تقریبا تمام نفراتی که در اعزام چین حضور داشتند، دعوت شدند و افزون بر این افراد، ۵ نفر از بازیکنان با سابقه تیم ملی نیز در کنار ملی پوشان حضور خواهند داشت.


 


وی در ادامه خاطر نشان کرد: ترکیب اعزامی به تیم چین با توجه به نیاز کلاسبندی بازیکنان جوان و جدید و نیز ارزشیابی آنها در بازی ها انتخاب شده بود و با توجه به نتایج کسب شده، تصمیم به این تغییرات گرفتیم.


 


توکلی گفت: اولین بازی ایران در رقابتهای جام بین قاره ای، مقابل اوکراین اگرچه منجر به پیروزی تیم ما نشد، اما با ۵ گیم خاتمه یافت و این بازی توانست اثر خوبی هم بر تیم و هم بر تماشاگران داشته باشد و از همین دیدار نشان دادیم که ایران حریف ساده ای نیست.


 


نایب رئیس انجمن والیبال معلولان تصریح کرد: در طول چهار سال گذشته، تیم ملی بانوان تنها با یک تیم قوی تر از خودش یعنی چین بازی داشته و هر چقدر که بازی های تدارکاتی و رویارویی با تیم های قدرتمند بیشتر باشد، تجربه ملی پوشان بیشتر و نتایج بهتری کسب خواهد شد.


 


وی در پایان گفت: مسابقات جام بین قاره ای محک خوبی برای تیم ملی بود و در رقابتهای سنگین است که می شود نقاط ضعف و قوت تیم را شناسایی و بازیکنان را ارزیابی کرد و خوشحالیم که این فرصت برای تیم ملی بانوان به وجود آمد و توانستیم ارتقایی هفت پله ای در جدول رنکنیگ جهانی داشته باشیم و هم اکنون در رتبه پنجم جهانی قرار داریم.


 


در هفتمین مرحله تمرینات تیم ملی والیبال نشسته نسرین فرهادی، طیبه جعفری (چهارمحال و بختیاری)، زهرا عبدی، سمیرا خالقی (زنجان)،معصومه زارعی، ندا پنجه باشی (خراسان رضوی) عشرت کردستانی، بتول جعفریان، مریم اسحاقی، بتول خلیل‌زاده(کرمان)، زهرا دانایی(گلستان)، زهرا نجاتی عارف(همدان)، سعیده کشوری، اشرف شجاعی (لرستان)، مهری فلاحی( گیلان)، زینب ملکی (اصفهان)، صفیه علیقورچی (تهران) به اردو فراخوانده شده اند.


 


مریم ایرانمنش به عنوان سرمربی هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد، فرید صائبی، مدیر فنی تیم است و لیلا شمشه و بتول مهران پور نیز به عنوان مربی و پوران سرلک به عنوان نماینده فرهنگی معرفی شده اند.


 


سرپرستی این اردو که از ۲۴ فروردین تا ۲ اردیبهشت ماه به میزبانی تبریز برپا خواهد بود، برعهده معصومه مهروز است.


 


منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است