خوشحالم که به عنوان یک ایرانی انتخاب شدم

25 فروردین 1395

هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران با روابط عمومی فدراسیون پیرامون انتصابش به عنوان مشاور فنی سازمان جهانی پاراوالیبال گفتگویی انجام داد.


وی در این خصوص گفت: این انتصاب با توجه به سبقه ی خوب والیبال نشسته ایران صورت گرفت و خوشحالم که به عنوان یک ایرانی برای این مسند انتخاب شدم و از این طریق می توانیم دستاوردهای ایران در والیبال نشسته را به سازمان جهانی پاراوالیبال و کشورهای دیگر منتقل کنیم.


رضایی خاطر نشان کرد: این سمت نه تنها برای انتقال تجربیات والیبال نشسته ایران و کمک به توسعه این رشته در جهان می تواند کارساز باشد، بلکه برای والیبال نشسته کشورمان نیز اتفاق خوبی است. در نظر داریم طرحهایی مانند تقویت باشگاه های جهان و نیز برگزاری لیگ جهانی والیبال نشسته را مطرح کنیم و قرار داشتن در این مسند می تواند در اجرایی شدن این طرحها مفید باشد.


سرمربی تیم ملی والیبال نشسته افزود: آقای بری به تازگی به عنوان رئیس سازمان جهانی پاراوالیبال به مدت ۴ سال انتخاب شده است. وی پیش از این رئیس فدراسیون والیبال استرالیا و رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا و اقیانوسیه نیز بوده و تجارب خوبی در والیبال دارد.


مشاور فنی سازمان جهانی پاراوالیبال در پایان گفت: در حکمی که از سوی آقای بری برای من صادر شده، به عنوان مشاور ویژه ایشان در امور فنی منصوب شده ام و امیدوارم بتوانم در این سمت، به توسعه هر چه بیشتر این رشته در جهان کمک کنم.


 


منبع : شمعدانی

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است