والیبال نشسته ایران با آلمان اردوی مشترک برگزار می کند

30 فروردین 1395

رضایی : اولین مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال نشسته آقایان در سال جدید از اول اردیبهشت ماه در تهران آغاز خواهد شد و از مرحله بعد، که مرحله دهم نیز می شود، شاهد ریزش ملی پوشان مدعو خواهیم بود.


 


رضایی افزود: در این اردو از ۱۸ ورزشکار دعوت به عمل آمده و در اردوی دهم این تعداد به ۱۶ نفر و در اردوی یازدهم به ۱۴ نفر کاهش خواهد یافت تا در نهایت به ترکیب مورد نظر برای ریو دست یابیم.


 


سرمربی تیم ملی والیبال نشسته خاطر نشان کرد: در خرداد ماه تیم ملی والیبال نشسته آلمان با درخواست خود به ایران می آید تا اردوی آمادگی را برگزار کند. در ایام حضور تیم ملی آلمان، چند جلسه مشترک تمرینی با این تیم خواهیم داشت و دیدارهایی نیز برگزار می شود. ضمن اینکه باشگاه‌هایی که درخواست بازی با تیم ملی آلمان را داشته باشند، می توانند از طریق انجمن والیبال معلولان در این خصوص اقدام کنند.


 


داوود علیپوریان، صادق بیگدلی، مهدی حمیدزاده(تهران)، مهرزاد مهروان، ابوالفضل اولیائی(البرز)، حسین فرزانه (قزوین)، محمدرضا سبحانی نیا(اصفهان)، امیر حسین کفشدار، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشکری(مازندران)، عیسی زیراهی (مرکزی)، میثم علیپور (گیلان)، آرش خرمالی (گلستان)، سیدحسین حسینی، حسین گلستانی(قم)، مهدی بابادی (خراسان رضوی)،ناصرحسن پور(آذربایجان غربی) ملی پوشان دعوت شده به این تمرینات هستند که ۳۱ فروردین ماه وارد کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولان خواهند شد.


 


هادی رضایی به عنوان سرمربی، هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد و علیرضا معمری، بهمن تاروردی زاده، حسن محمدی و حسن بخشعلی پور نیز به عنوان مربی در این اردو حضور دارند.


 


محمد صفری به عنوان فیزیوتراپ و حجت الاسلام و المسلمین دهقان نیز به عنوان نماینده فرهنگی در کنار ملی پوشان هستند.


 


نهمین مرحله تمرینات تیم ملی والیبال نشسته از یکم تا هشتم اردیبهشت ماه به سرپرستی فرشید عاشوری در کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین برپا خواهد بود.


 


منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است