13 درصد ورزشکاران ایرانی مسابقات پارالمپیک ریو از استان کرمان هستند

26 مرداد 1395

مدیر کل بهزیستی استان کرمان بیان اینکه 13 درصد از ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات پارالمپیک ریو 2016 برزیل از استان کرمان می‌باشند، اظهار کرد: هشت ورزشکار و دو مربی از استان کرمان در مسابقات پارالمپیک ریو برزیل حضور دارند.


 


"عباس صادق زاده" شامگاه دوشنبه در مراسم اختتامیه سومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی موسسه خیریه کوثر مشیز با بیان اینکه 13 درصد از ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات پارالمپیک ریو 2016 برزیل از استان کرمان می‌باشند، اظهار کرد: هشت ورزشکار و دو مربی از استان کرمان در مسابقات پارالمپیک ریو برزیل حضور دارند.


 


وی از ورود 3 هزار نفر از فرزندان معلول استان در موضوعات ورزشی خبر داد و بیان کرد: 500 نفر از فرزندان سازمان بهزیستی مدال آور و صاحب رتبه‌های برتر ورزشی در کشور هستند و خوشبختانه بر اساس علاقمندی خود ورزش رابه صورت مستمر دنبال می کنند.


 


مدیر کل بهزیستی استان کرمان موسسه خیریه مشیز را در تربیت فرزندان لایق، موسسه ای موفق دانست و اظهار کرد: این موسسه نه تنها در امر تربیت بلکه در حوزه تحصیلی و ورزشی نیز بسیار عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است.


 صادق زاده ورزش را در ایجاد تفکر سلامت امری مهمی دانست و گفت: ورزش سلامت جسمی، روحی و روانی را تضمین می کند و مراکز خیریه نگاه پدرانه و دلسوزانه ای به این موضوعات دارند و بنا به این نگاه خدمات مناسبی را که مورد هدف جامعه است ارایه می‌دهند.


 


مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه در حوزه رفتار اجتماعی موثر همه باید برای اعتلای جامعه کمک کرده و این امر در گرو تفکرات سلامت محور است، اظهار کرد: خوشبختانه موسسه خیریه مشیز موفقیت های خوبی را در حوزه شبه خانواده پشت سر گذاشته است و باید مجموعه ای تحقیقاتی جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در موسسه خیریه مشیز ایجاد شود


 


منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است