برنامه روز چهارم ورزشکاران ایران در پارالمپیک 2016

21 شهریور 1395

در چهارمین روز از بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو، نمایندگان ایران در رشته‌های فوتبال 5 نفره، تیروکمان، دوومیدانی و بسکتبال با ویلچر با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.


 


در چهارمین روز از پانزدهمین دوره رقابت‌های پارالمپیک 2016 ریو و در روز یکشنبه 21 شهریور، ورزشکاران کشورمان در رشته فوتبال 5 نفره در دومین دیدار خود از ساعت 9 صبح به وقت محلی به مصاف تیم مراکش خواهند رفت.


 


هم‌چنین ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی، محدثه کهنسال و زهرا نعمتی نیز در مرحله یک هشتم میکس تیم ریکرو از ساعت 9 به وقت محلی تیر خواهند زد. این ورزشکاران در صورت صعود به مرحله یک چهارم و نیمه نهایی از ساعت 15 به مصاف حریفان خود خواهند رفت.


 


در رشته دوومیدانی و از ساعت 10 صبح نیز محسن کائیدی و سیامک صالح فرج‌زاده در کلاس F34 پرتاب وزنه به رقابت با حریفان خواهند پرداخت.


 


ساعت 10:38، هاشمیه متقیان در کلاس F56 پرتاب نیزه مبارزه خواهد کرد. ساعت 10:45، احمد اوجاقلو در کلاس T47 دوی 100 متر و حمید اسلامی در کلاس T11 دوی 1500 متر نابینایان در ساعت 12:22 به وقت محلی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.


 


در بسکتبال با ویلچر نیز ورزشکاران کشورمان در چهارمین روز از رقابت‌های بازی‌های پارالمپیک ریو، چهارمین دیدار خود را برابر تیم برزیل برگزار خواهند کرد.


 


منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است