سرمربی جودو: ندری اگر مدال می‌خواهد باید مبارزه کند/کسی کم‌فروشی نکرد

21 شهریور 1395

سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان با ابراز رضایت از عملکرد سه جودوکار ایران در این دوره از بازی‌های پارالمپیک، گفت: حمزه ندری اگر می‌خواهد مدال کسب کند، تنها راهش جنگیدن با حریف است.


 


ندری در دیدار رده‌بندی وزن 100+ باید به مصاف «ماساکی کنتو» از ژاپن برود.


 


محمدرضا حاج یوسف‌زاده در ارتباط با ندری گفت: ندری اگر به مسابقه صرف اکتفا کند، می‌بازد. او اگر مدال می‌خواهد باید مبارزه کند تا با بردن یک مدال، دل مردم را شاد کند.


 


وی افزود: من سه ماه است که با این بچه‌ها کار می‌کنم. بچه‌ها در حد و اندازه‌های خودشان ظاهر شدند. امید جعفری بهتر از حد و اندازه خودش ظاهر شد. جعفری اگر باخت، نه به‌خاطر مشکل آمادگی جسمانی بود و نه مشکل روحی. جعفری به کلاس بالای جودوی جهانی باخت. ما برای موفقیت نیاز به حضور در کمپ‌های تمرینی داریم.


 


سرمربی جودوی نابینایان در پایان گفت: من از عملکرد سه جودوکار تیمم رضایت دارم و باید بگویم که آنها در این رقابت‌ها کم‌فروشی نکردند.


 


پانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک از روز ۱۸ شهریورماه با حضور بیش از ۴۰۰۰ ورزشکار از ۱۶۰ کشور جهان و در ۲۳ رشته ورزشی به میزبانی ریودوژانیرو آغاز شده و تا روز ۲۸ شهریورماه ادامه خواهد داشت. کاروان ورزش ایران با عنوان «منا» متشکل از ۱۱۱ ورزشکار در ۱۲ رشته ورزشی در این بازی‌ها حضور دارد.


 


مدال آوران ایران به شرح زیر هستند:


 


مدال طلا:


 


ساره جوانمردی - تیراندازی در تفنگ ۱۰ متر


 


مدال نقره:


 


علیرضا قلعه ناصر - پرتاب دیسک


 


سامان پاکباز - پرتاب وزنه


 


منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است