ورزشکاران جانباز و معلول، قهرمانان ماندگار آذربایجان شرقی هستند

17 مهر 1395

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از همت و اراده استوار ورزشکاران جانباز و معلول، خطاب به آنان گفت: شما عزیزان، قهرمانان ماندگار استان هستید و ما به وجود شما افتخار می‌کنیم.


 


اسماعیل جبارزاده در مراسم تجلیل از مدال‌آوران، ورزشکاران و مربیان استان در رقابت‌های پارالمپیک 2016، افزود: حضور ورزشکاران معلول در میادین ورزشی، بااهمیت‌تر از حضور افراد سالم است و علاوه بر تلاش آنها برای کسب قهرمانی، اراده استوار انسان برای رسیدن به هدف را به نمایش می‌گذارد.


 


وی با بیان این که حضور ورزشکاران معلول، نشان از عزت و عظمت روحی آنان است، گفت: این ورزشکاران باید برای کل جامعه الگو باشند.


 


جبارزاده با تبریک موفقیت ورزشکاران استان در رقابت‌های پارالمپیک، گفت: همه ورزشکاران حاضر در این رقابت‌ها چه آنها که موفق به کسب مدال شدند و چه آنها که از رسیدن به مدال بازماندند مایه افتخار ما هستند و تلاش و کوشش آنها نادیده گرفته نمی‌شود.


 


وی خاطرنشان کرد: خصوصیت میادین ورزشی این است که مسابقه، پایان رقابت نیست بلکه آغاز یک حرکت دیگر است و امیدوارم در مسابقات آتی شاهد موفقیت بیشتر ورزشکاران استان باشیم.


 


استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از مسوولان ورزش استان، بر کسب آمادگی تیم‌های ورزشی جانبازان و معلولان برای حضور پرقدرت در میادین بین‌المللی تاکید کرد و گفت: رقابت‌های ورزشی معلولان کشورهای اسلامی در اردیبهشت سال آینده فرصت خوبی برای مطرح کردن ورزشکاران استان است و باید با تمام توان در این رقابت‌ها شرکت کنیم.


 


وی کسب سه مدال توسط ورزشکاران استان در پارالمپیک 2016 را امیدوارکننده دانست و گفت: باید امکانات و مقدمات لازم فراهم شود تا بتوانیم در هر 23 رشته پارالمپیک نماینده داشته باشیم.


 جبارزاده افزود: اطمینان دارم که با تلاش ورزشکاران، مربیان و دست‌اندرکاران ورزش جانبازان و معلولان در عرصه‌های آتی شاهد حضور موفق ورزشکاران استان خواهیم بود.


 


استاندار آذربایجان شرقی همچنین با بیان این که ورزشکاران جانباز و معلول باید به عنوان الگو به نسل جوان معرفی شوند، از مدیرکل ورزش و جوانان استان خواست با هماهنگی آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها، زمینه حضور این ورزشکاران در مراکز آموزشی و دانشگاهی را فراهم کند.


 


جمشید نظمی، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی هم در این مراسم با بیان این که شش ورزشکار و چهار مربی از استان، عضو کاروان جمهوری اسلامی ایران در پارالمپیک 2016 بودند، گفت: سه نفر از ورزشکاران ما موفق به کسب مدال در این رقابت‌ها شدند.


 


در این مراسم از اعضای کاروان استان آذربایجان شرقی در رقابت‌های پارالمپیک 2016 تجلیل و قدردانی شد.


 


منبع : برنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است