رقابتهای دو و میدانی قهرمانی کشور معلولان برگزار می شود

14 مهر 1395

علی اصغر هادی زاده پیرامون این مسابقات گفت: مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان طی روزهای ۲۷ و ۲۹ مهر ماه در تهران، مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب با حضور نمایندگان کلیه استان های کشور برگزار خواهد شد.


 


هادی زاده افزود: رقابت های بخش بانوان با حضور ۱۸۰ ورزشکار برگزار می شود و شرکت کنندگان ۲۶ مهر ماه وارد محل برگزاری مسابقات می شوند و پس از انجام رقابت ها که روز ۲۷ مهر خواهد بود، ۲۸ مهر ماه تهران را ترک می کنند. در بخش مردان نیز ۲۲۰ نفر اعلام آمادگی کرده اند که این نفرات نیز ۲۸ وارد تهران می شوند و پس از برگزاری مسابقات که روز ۲۹ مهر است، ۳۰ مهر ماه از تهران خواهند رفت.


 


رئیس انجمن دو و میدانی خاطر نشان کرد: بر اساس فاکتورهایی چون سابقه حضور در مسابقات قبلی و نتایج کسب شده، به استان ها ظرفیت مشخصی داده شده و این ظرفیت در بخش آقایان از ۶ تا ۱۰ نفر و در بخش بانوان از ۴ تا ۶ نفر برای هر استان متغیر است و قطعا اگر این سهمیه تعیین نشده بود، شاهد حضور نفرات بیشتری در مسابقات بودیم.


 


وی افزود: با توجه به پیش رو بودن مسابقاتی چون رقابت های جهانی لندن، مسابقات کشورهای اسلامی و رویدادهای دیگر، در رقابت های قهرمانی کشور نگاه ویژه ای به ورزشکاران خواهیم داشت تا از میان نفرات برتر و استعدادهای کشف شده، افرادی را به تیم های ملی جذب کنیم. البته برای هر رویداد برون مرزی، قطعا مسابقات انتخابی خواهیم داشت اما برای انتخاب اولیه افراد، مسابقات قهرمانی کشور مد نظر کادر فنی تیم های ملی و انجمن خواهد بود.


 


رقابت های قهرمانی کشور دو و میدانی جانبازان و معلولان طی روزهای ۲۷ و ۲۹ مهر ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.


 


 


منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است