انتخاب وزنه برداران اعزامی به مسابقات جهانی بر اساس رنکینگ جهانی

انتخاب وزنه برداران اعزامی به مسابقات جهانی بر اساس رنکینگ جهانی

21 فروردین 1396

به گفته رئیس انجمن وزنه برداری معلولان، ورزشکاران اعزامی به سمابقات جهانی مکزیک بر اساس رنکینگ جهانی انتخاب می شوند.

 

 اولین مرحله از تمرینات تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین از امروز،۲۰ فروردین ماه در محل کمپ تیم های ملی آغاز می شود.

 

علی اصغر رواسی، رئیس انجمن وزنه برداری در خصوص این تمرینات گفت: اولین مرحله از تمرینات تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی مکزیک با دعوت از ۲۲ وزنه بردار آغاز شد که از این میان ۷ وزنه بردار در گروه سنی جوانان زیر ۲۰ سال قرار دارند.

 

وی افزود: بر این اساس، تمرینات وزنه برداران گروه سنی جوانان و بزرگسالان در دو نوبت جداگانه برگزار می شود و در ادامه ی اردوها، ورزشکارانی که شانس شرکت در مسابقات جهانی را داشته باشند تا زمان برگزاری این رویداد، با تیم ملی همراه خواهند بود.

 

سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: البته به غیر از گروه سنی جوانان، وزنه برداران تیم بزرگسالان باید برای حضور در مسابقات مکزیک در رنکینگ جهانی از شرایط خوبی برخوردار باشند که به همین منظور نیاز است پیش این رویداد ورزشی، در یک مسابقه برون مرزی دیگر شرکت کنیم که شرایط آن در حال بررسی است و اگر اعزامی به تصویب رسید حتما اعلام می شود.

 

رواسی گفت: برای مسابقات جهانی محدودیتی برای نفرات نیست و هر تعداد از ورزشکارانی که در رنکینگ جهانی باشند می توانند شرکت کنند، با این حال شرایط دعوت شدگان به تیم ملی از نظر فیزیکی و نیز تکنیکی درهر اردو بررسی می شود و رکوردگیری های متعدد نیز به عمل می آید و تنها افرادی که بتوانند نظر مثبت کادر فنی را در ادامه ی مسیر جلب کنند، به این مسابقات اعزام می شوند.

 

رئیس انجمن وزنه برداری افزود: بر همین اساس چه ورزشکاران با سابقه و قهرمان و چه ورزشکاران تازه کار و جوان، از حذف شدن مصون نیستند و شرایط همه ی آنها به صورت دائمی رصد می شود.

 

مانی دهباشی،نادر مرادی،روح‌الله رستمی،علی حسینی،سید حامد صلحی پور،علی صادق‌زاده،امیر حسین ملکی،محمد سلیمی،محمد امین ساک(تهران)،امیر جعفری،یوسف یوسفی(البرز)،صمد عباسی،علیرضا ایزدی(کرمانشاه)،سامان رضی،محسن بختیار(گیلان)،علی قریب‌شی(فارس)،منصور پورمیرزایی(کرمان)،سیامند رحمان(آذربایجان‌غربی)،مصطفی برزونی(گلستان)،معین احمدی(کردستان)، ابوالفضل هادی شاه‌آبادی (خوزستان)، محمدرضا رجبی(قزوین) ملی پوشان دعوت شده به اولین اردوی تیم ملی هستند.

 

علی اصغر رواسی به عنوان سرمربی تیم ملی بر این تمرینات نظارت دارد و علی فخرآور، محمود حسنی و جواد رازی به عنوان مربیان تیم ملی وی را همراهی می کنند و سرپرستی این اردو که تا ۲ اردیبهشت ماه ادامه دارد بر عهده ی احمد شکری است.


منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است