قایقرانان معلول راهی جهانی چک می‌شوند

قایقرانان معلول راهی جهانی چک می‌شوند

24 مرداد 1396

تیم ملی قایقرانی معلولان برای شرکت در رقابت های جهانی روز جمعه ۲۷ مرداد عازم این رقابت ها می‌شود و مسابقات از یکم تا چهارم شهریور به میزبانی چک برگزار می‌شود.

 

 تیم ملی قایقرانی معلولان برای شرکت در رقابت های جهانی روز جمعه ۲۷ مرداد راهی چک می‌شود. این رقابت ها از یک تا چهارم شهریور در رشته پاراکانو و در مسافت ۲۰۰متر برگزار خواهد شد.

 

شهلا بهروزی راد، نادر عیوضی و اسلام جاهد قایقرانان اعزامی به تورنمنت جهانی چک هستند که سرمربیگری این تیم را مسعود مهدوی‌نیا بر عهده دارد.

 

قایقرانان برای شرکت در این تورنمنت از اول مرداد در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی در اردوی آمادگی بسر می‌برند و این اردو تا زمان اعزام تیم ادامه دارد.

 

انتصاب دکتر حسین پورسلطانی به عنوان نایب رئیس انجمن ورزش برای افراد با هوش میانه

 

همچنین دکتر حسین پورسلطانی به عنوان نایب رئیس انجمن ورزش برای افراد با هوش میانه منصوب شد.

 

 طی حکمی از سوی محمود خسروی وفا، رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، دکتر حسین پورسلطانی به عنوان نایب رئیس انجمن ورزش برای افراد با، هوش میانه، منصوب شد.

 

دکتر پورسلطانی از بنیانگذاران ورزش برای افراد دارای معلولیت ذهنی است و در این زمینه تالیفات وپژوهش های زیادی داشته و از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور در زمینه مدیریت تربیت بدنی نیز هست.

در متن حکم دکتر پورسلطانی آمده است:

 

"نظر به سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی در زمینه رشد و توسعه ورزش جانبازان و معلولین به موجب این حکم، جنابعالی به عنوان «نایب رئیس انجمن ورزش های با هوش میانه» منصوب می‌شوید.

 

امید است؛ با اتکال به ایزد متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر، توکل و تلاش در انجام امورمحوله، بر اساس سیاست‌ها و برنامه‌های فدراسیون حداکثر اهتمام لازم را به کار بسته و در انجام وظایف خطیری که برعهده دارید موفق و مؤید باشید."

 

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ضمن تبریک، برای دکتر پورسلطانی آرزوی توفیق روافزون دارد.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است