هند و عراق برای حضور در مسابقات اصفهان اعلام آمادگی کردند

هند و عراق برای حضور در مسابقات اصفهان اعلام آمادگی کردند

25 مرداد 1396

دو تیم هند و عراق برای حضور در مسابقات پارا تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا که به میزبانی اصفهان برگزار می شود، اعلام آمادگی کردند.

 

 رضا کیارستمی دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان با اعلام این خبر گفت: برگزاری همزمان مسابقات قهرمانی آسیایی پارا تیراندازی با کمان و مرحله چهارم کاپ آسیایی با موافقت فدراسیون جهانی و به میزبانی اصفهان انجام می شود.وی افزود: برگزاری این مسابقات تجربه خوبی است که از ۲۸ آبان ماه آغاز خواهد شد. برای تمام کشورها نیز دعوتنامه ارسال کرده ایم که تاکنون هند و عراق برای شرکت در این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند.

 


دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت: خبر برگزاری این مسابقات بر روی سایت فدراسیون جهانی قرار گرفته است اما ما هم دعوتنامه ارسال کرده ایم چون مسابقات قهرمانی آسیا برای پارا تیراندازی با کمان اهمیت دارد.کیارستمی در پایان گفت: تیم های شرکت کننده تا بیستم مهرماه برای ثبت نام در این مسابقات فرصت دارند.دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان یادآور شد: این رقابت ها با همکاری و هماهنگی فدراسیون تیراندازی با کمان و فدراسیون جانبازان و معلولان آبان ماه و به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد.


منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است