سرمربی تیم های والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر بانوان منصوب شدند

سرمربی تیم های والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر بانوان منصوب شدند

26 مرداد 1396

فریبا سلیمانی و و..... به ترتیب هدایت تیم های ملی والیبال نشسته و بسکتبال با ویلچر بانوان را عهده دار شدند.

 

 هادی رضایی، مدیر تیم های ملی والیبال نشسته از معرفی سرمربی تیم ملی بانوان خبر داد و گفت: پس  از بررسی رزومه چهار مربی پیشنهادی، در نهایت خانم سلیمانی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان انتخاب و معرفی شد.

 

رضایی افزود: وی پیش از این در ادوار مختلف با تیم والیبال نشسته بانوان همراه بوده است و از این پس نیز به عنوان سرمربی در کنار بانوان ملی پوش جهت آمادگی شرکت در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸ هلند، حضور خواهد داشت.

 

فریبا سلیمانی در کارنامه خود سابقه مربی گری تیم والیبال نشسته بانوان طی سالهای ۸۶ تا ۹۳ را به ثبت رسانده و تیم بانوان با هدایت وی موفق به کسب مقام های دوم و سوم آسیایی و کسب سهمیه مسابقات جهانی شده است.

 

وی همچنین در والیبال ایستاده دارای سوابق متعدد اجرایی، مربی گری و داوری نیز هست.

 

انتخاب سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان

 

همچنین امروز مریم دهستانی، نایب رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر از مشخص شدن سرمربی تیم ملی بانوان و آغاز اولین مرحله تمرینات با نظارت وی خبر داد.

 

وی با اعلام این خبر افزود: خانم مهری یوسف زاده به عنوان سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان تا پایان تورنمنت بسکتبال با ویلچر آسیا و اقیانوسیه (AOZ)، انتخابی قهرمانی جهان، معرفی شد و تمرینات تیم ملی با نظارت وی از هشتم شهریور ماه آغاز می شود.

 

دهستانی خاطر نشان کرد: در اولین اردوی آمادگی تیم ملی بانوان، از ۱۸ ورزشکار دعوت شده که البته به این تعداد، دو یا سه ورزشکار نیز افزوده خواهد شد. البته افزوده شدن این نفرات پس از مسابقات باشگاهی بانوان که از ۲۹ مرداد به میزبانی زنجان برگزار می شود، انجام خواهد شد.

 

نایب رئیس انجمن بانوان گفت:  تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان برای شرکت در تورنمنت آسیا و اقیانوسیه آماده می شود و تلاش می کنیم در زمره ی دو تیمی باشیم که از این مسابقات، سهمیه رقابت های جهانی آلمان را کسب می کنند.

 

فتانه پور آت، مهسا سعادت، طاهره اوژن، فاطمه کشمیری(خراسان رضوی)، زینب حسنی، سحر حیدری، رقیه امیری، لیلا ملکی(زنجان)، سمیه کهزادپور، ناهید کرمی، ندا فراستی(فارس)، مهدیه خاکباز(یزد)، مهناز مرادی، پروین دامنه(کرمان)، فاطمه آقایی، مریم دهقانی(اصفهان)، زهرا حبیبی، زهرا بدری(اردبیل)، ۱۸ ملی پوش دعوت شده به اولین اردوی آمادگی تیم ملی هستند که ۸ شهریور ماه وارد محل برگزاری تمرینات می شوند.

 

اولین اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از ۸ تا ۱۶ شهریور ماه در تهران، کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین برپاست.

 

منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است