تاکید کمیته پارالمپیک بر حمایت ویژه از رشته های طلایی پارالمپیکی

تاکید کمیته پارالمپیک بر حمایت ویژه از رشته های طلایی پارالمپیکی

29 مرداد 1396

صد و چهل و هشتمین نشست هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک برگزار و در آن بر حمایت ویژه از رشته های طلایی پارالمپیکی تاکید شد.

 

 جلسه امروز  با حضور محمود خسروی وفا، رئیس و مسعود اشرفی، دبیرکل کمیته برگزار شد. در آغاز نشست گزارش عملکرد کمیته در مردادماه جاری توسط دبیرکل ارائه شد.

 

در ادامه نشست صبح امروز محمود خسروی وفا طی سخنانی ضمن تاکید بر لزوم بازنگری و ایجاد تغییرات در برنامه تقویم مصوب فدراسیون های جانبازان - معلولین و نابینایان - کم بینایان در سال جاری افزود: رویکرد جدی کمیته ملی پارالمپیک حمایت و تقویت رشته های طلایی و ورزشکاران پارالمپیکی است.

 

وی ادامه داد: بر اساس مصوبات ستاد بازیهای جاکارتا حمایت از رشته ها و ورزشکاران طلایی پارالمپیکی در اولویت است و این طرح در ستاد بازیهای وزارت ورزش و جوانان نیز به تصویب رسیده است.رئیس کمیته با اعلام تغییراتی در اردوها و اعزام های رشته های پارالمپیکی اظهار داشت: با رویکرد تاکیدی و سیاست گذاری کمیته، حمایت از رشته ها و ورزشکاران دارای مدال طلا در شش ماه دوم سال نود و شش اجرا خواهد شد.لازم به ذکر است نشست امروز هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک از ساعت شش تا هشت صبح در محل کمیته برپا شد.

 


منبع : مهر

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است