نایب قهرمان پارالمپیک: برای تمرین زجر می‌کشیم/ با این شرایط در جاکارتا به مشکل برمی‌خوریم

نایب قهرمان پارالمپیک: برای تمرین زجر می‌کشیم/ با این شرایط در جاکارتا به مشکل برمی‌خوریم

1 آبان 1396

نایب قهرمان پرتاب وزنه کلاس F42 پارالمپیک و جهان گفت: برای تمرین زجر می‌کشیم!

 

سجاد محمدیان : در زمین پرتاب‌های مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد تمرین می‌کنیم که واقعاً شرایط بدی دارد و به حالت خودرو در فصل بهار سبز می‌شود و برای اینکه آن را چمن کنند، خرابش کردند و الان هم پروژه تعطیل شده است. 

 

 وی ادامه داد: بادهای پاییزی اجازه تمرین درست و حسابی را به ما نمی‌دهد و واقعاً زجر می‌کشیم. تمرین در چنین شرایطی خیلی سخت است. 

 

 محمدیان یادآور شد: حداقل روزی چهار ساعت در این زمین تمرین می‌کنیم و اگر شرایط زمین به همین صورت باشد، بدون شک در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا به مشکل بر خواهیم خورد و افت می‌کنیم. 

 

 این ورزشکار لرستانی تأکید کرد: در پرتاب‌های دوومیدانی معلولان، لرستان پتانسیل زیادی دارد و همواره ورزشکاران استان در میادین مهم بین‌المللی مدال کسب می‌کنند و انتظار داریم مسئولان توجه ویژه‌ای به ما داشته باشند. 

 

وی در ادامه گفت: مصطفی بهرامی مربی لرستانی برای ما یک نعمت است و با دانش فنی بسیار بالا باعث پیشرفت ما شده است؛ ملی‌پوشان سایر استان‌ها نیز برای تمرین به خرم‌آباد می‌آیند. 

 

 محمدیان اظهار امیدواری کرد هرچه سریع‌تر زمین درست شود تا بتوانند به راحتی تمرین کرده و عملکرد خوبی در پاراآسیایی جاکارتا داشته باشند. 

 

 قهرمان پاراآسیایی اینچئون در پایان گفت: مسئولان استانی برای روز پارالمپیک هیچ برنامه‌ای برای ما نداشتند و خیلی از این قضیه ناراحت هستیم.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است