خسروی وفا: هدف ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا جایگاه سومی است

خسروی وفا: هدف ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا جایگاه سومی است

6 آبان 1396

رییس کمیته ملی پارالمپیک هدف ایران از حضور در بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را قرار گرفتن در مکان سوم جدول رده بندی توزیع مدال ها عنوان کرد .

 

 محمود خسروی وفا پس از جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی  اهمیت مدال آوری در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: در این جلسه نگاه کلی نسبت به رشته های و اهدافی که برنامه ریزی در رابطه با آن صورت گرفته بود، ارائه شد که تمرکز ما نسبت به رشته های مدال آور به ویژه مدال طلا در رشته های انفرادی و تیمی است.

 

رییس کمیته ملی پارالمپیک در ادامه توضیح داد: گزارش کاملی قرار است تهیه شود که محوریت آن بر اساس مقایسه حضور ایران در بازی های پاراآسیایی های دوره های قبل و دوره آینده خواهد بود و مبنای آن هم مدال آوری است که در این بین به دلیل هدف قرار گرفتن در جایگاه سوم که تبیین شده است ،مدال طلا اهمیت زیادی دارد. از طرفی در این گزارش تعداد ورزشکاران هم بصورت تقریبی باید مشخص شود تا سریعتر به سمت رسیدن به هدف سختی که در نظر گرفته ایم حرکت کنیم.


محمود خسروی وفا ادامه داد: هدف قرار گرفتن در جایگاه سومی رده بندی مدال ها قطعا هدف دشوار و رسیدن به آن کارسختی محسوب می شود اما چاره ای جز این نبود که با تعیین این هدف بزرگ نسبت به گذشته تلاش انجمن ها را برای این موفقیت بیشتر کنیم.


رییس فدراسیون ورزش جانبازان و معلولان هدف افزایش تعداد ورزشکاران جانباز و معلول و ارتقا جایگاه ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را موجب جنب و جوش بیشتر ورزشکاران مخاطب دانست و تصریح کرد: آنچه مسلم است افزایش تعداد ورزشکاران کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا و پیامد آن ارزش مدال طلا که برای ارتقا جایگاه ایران نیاز است، جنب و جوش انجمن های فدراسیون ورزش جانبازان و معلولان را بیشتر کرده است و این مهم می تواند شرایط را برای رسیدن به هدف مهیاتر کند.


خسروی وفا عزم و اراده ورزشکاران جانباز و معلول را برای تحقق اهداف از پیش تعیین شده و حرکت در مسیر برنامه ریزی که صورت گرفته است را بسیار خوب توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: با توجه به این مهم که هدف قرار گرفتن در جایگاه سومی بازی های پاراآسیایی جاکارتا از ابتدای سال جاری تبیین شده ، حرکت به سمت آن نیز شروع شده و این مهم جدیت بیشتری را به وجود آورده است.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است