اعلام آمادگی 6 تیم برای حضور در لیگ جهانی والیبال نشسته

اعلام آمادگی 6 تیم برای حضور در لیگ جهانی والیبال نشسته

7 آبان 1396

دبیرکل فدراسیون والیبال معلولان آسیا و اقیانوسیه از اعلام آمادگی شش تیم برزیل، روسیه، آلمان، اوکراین، هلند و ایران برای شرکت در نخستین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته به میزبانی ایران خبر داد.

 

 نخستین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال نشسته که به سوپر سیکس معروف است، از 27 فروردین تا 5 اردیبهشت سال آینده به میزبانی تبریز برگزار می شود.

 

بنا بر اعلام دبیرکل فدراسیون والیبال معلولان آسیا و اقیانوسیه، برای شرکت در لیگ جهانی والیبال نشسته تاکنون شش تیم برزیل، روسیه، آلمان، اوکراین، هلند و ایران اعلام آمادگی کرده‌اند.

 

هادی رضایی نماینده تام الاختیار سازمان جهانی والیبال معلولان در امور اجرایی لیگ جهانی اظهار داشت: برای ۱۰ تیم اول رده بندی جهان دعوتنامه حضور در مسابقات لیگ جهانی را ارسال کرده ایم که تاکنون چهار تیم اعلام آمادگی کرده اند و منتظر اعلام آمادگی تیم های بوسنی و هرزگوین و مصر هستیم. این تیم ها تا ۱۵ روز دیگر برای حضور در مسابقات فرصت دارند. از میان ۱۰ تیم برتری که برای آنها دعوتنامه ارسال کرده ایم ایران یا فدراسیون جهانی می تواند شش تیم را برای شرکت در این مسابقات انتخاب کند.


وی ادامه داد: طبق تفاهمنامه ای که با سازمان جهانی والیبال معلولان انجام داده ایم، میزبانی ایران از مسابقات لیگ جهانی قطعی شده است و من نماینده تام الاختیار این سازمان هستم که بعد از بازدیدی که از هتل و سالن برگزاری مسابقات در تبریز داشتم، آنرا تایید کردم.رضایی در پایان گفت: سالن صدرا در تبریز برای برگزاری مسابقات لیگ جهانی در نظر گرفته شده است که ظرفیت دو هزار تماشاگر را دارد و پیش بینی می شود مسابقات خوبی را میزبانی کنیم.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است