فیلم پازلی­ ها در رعد اکران می­شود

فیلم پازلی­ ها در رعد اکران می­شود

21 آبان 1396

 

همزمان با روز جهانی معلولان، فیلم مستند پازلی ­ها برای توان ­یاب و کارآموزان مجتمع رعد در سالن همایش این مؤسسه اکران می ­شود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ در آستانه روز جهانی معلولان با هدف شناخت بیشتر کارآموزان و هنرجویان شاغل به تحصیل فیلم پازلی­ ها که به معرفی تلاش­ های چند جوان با انگیزه در راه­ اندازی یک کسب و کار نوپا و موفق پرداخته است در سالن همایش مجتمع رعد اکران می­شود.

بر اساس این گزارش، پازلی از سری مجموعه فیلمهای مستند کارستان است که به موضوع زندگی کارآفرینان موفق اختصاص دارد. این فیلم بر اساس زندگی واقعی مصطفی لطفی، حسین آریان، محمدحسین محسنی و حمیدرضا قادری، مؤسسان استارت­آپ پازلی ساخته شده است. چند دانشجوی بیرجندی می‌خواهند با یک ایده تازه در صنعت رایانه، کسب ‌و کار جدیدی راه­اندازی کنند، برای تحقق این هدف به تهران می‌آیند تا به آرزویشان جامه عمل بپوشانند، اما نمی‌دانند که دقیقاً چگونه باید موفق شوند.

پازلی نام گروهی 4 نفره از دانشجویان آی‌تی است که با وجود فرصت‌های شغلی مناسب نمی‌خواهد جایی استخدام شوند و با وجود مخالفت نزدیکان‌شان دوست دارند کسب ‌و کار خودشان را داشته باشند، آنها به یک ایده جدید در صنعت رایانه می‌رسند؛ اما چون در شهرستان زندگی می‌کنند و تجربه و دانش کافی ندارند، نمی‌دانند که چه ‌طور باید آن را عملی کنند و از آن درآمد کسب کنند، از دانشگاه مرخصی می‌گیرند و به امید این‌که به آرزویشان برسند به تهران می‌آیند. اما سفر به تهران چالهای خودش را دارد که برای اطلاع از آنها دیدن فیلم پازلیها توصیه می­شود.

این فیلم روز شنبه 11 آذرماه ساعت 13:30در سالن همایش رعد به نشانی: شهرک غرب، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، پلاک 74 پخش می­شود.

شایان ذکر است، تیم پازلی از ابتدای فعالیت با واحد آموزش مجتمع رعد همکاری دارند و در برگزاری 2 دوره از جشنواره توان­یاب و فضای مجازی با مجتمع رعد مشارکت کرده­اند.

عوامل سازنده؛ نویسنده و کارگردان: مهدی گنجی / مدیریت پژوهش و کارشناسی فیلم‌های مستند کارستان: فیروزه صابر، زهرا عمرانی/ پژوهش‌گران: مهدی گنجی، سید ناصر نوربخش / مشاور پروژه: رخشان بنی‌اعتماد/ تهیه‌کننده: مجتبی میرتهماسب/ تهیه‌شده در کارگاه فیلم کارآ با همکاری بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است