اعزام تیم فوتبال ناشنوایان به تورنمنت چهار جانبه بلژیک

اعزام تیم فوتبال ناشنوایان به تورنمنت چهار جانبه بلژیک

12 دی 1396

دبیر فدراسیون ناشنوایان از اعزام تیم فوتبال ناشنوایان به مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی خبر داد و گفت: تمام تلاشمان بر این است که از عنوان قهرمانی خود در کره جنوبی دفاع کنیم.

 

مهران تیشه‌گران: با توجه به اینکه در سال آینده دو تورنمنت مهم از جمله؛ اعزام تیم ملی فوتبال ناشنوایان به مسابقات قهرمانی آسیا کره جنوبی در اردیبهشت ماه و اعزام تیم کشتی در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مسابقات جهانی مسکو در خرداد را پیش‌رو داریم، امیدواریم مابقی اعتبارات باقیمانده خود را هر چه سریعتر دریافت کنیم تا در آماده‌سازی و اعزام تیم‌ها با مشکل خاصی مواجه نشویم.

 

وی میزان اعتبارات فدراسیون ناشنوایان  در سال جاری را ۲میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان عنوان کرد و گفت: از این میزان تاکنون یک میلیارد و ۱۵۰میلیون تومان از اعتبارات خود را دریافت کردیم و منتظر پرداخت مابقی اعتبارات هستیم تا در اجرای برنامه‌های پیش‌بینی شده در تقویم ورزشی مشکل خاصی نداشته باشیم. البته با توجه به این که در سال آینده تمرکز اصلی وزارت ورزش از نظر بودجه بیشتر بر روی فدراسیونهای حاضر در بازی‌های آسیایی جاکارتاست، امیدوارم از فدراسیون ناشنوایان نیز غافل نماند و حمایت‌های لازم را از این فدراسیون برای تورنمنت‌هایی که سال آینده پیش رو دارد، داشته باشد.

 

تیشه‌گران همچنین از حضور تیم ملی فوتبال ناشنوایان در تورنمنت بین‌المللی چهارجانبه که فروردین ماه به میزبانی بلژیک برگزار می‌شود، خبر داد و خاطرنشان کرد: این حضور بنا به دعوتی است که از سوی فدراسیون فوتبال بلژیک برای آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ناشنوایان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی صورت گرفته که البته تمام هزینه‌ها بر عهده میزبان است.

 

دبیر فدراسیون ناشنوایان در پایان تصریح کرد: با برنامه‌ریزی که برای تیم ملی فوتبال ناشنوایان انجام دادیم و با تغییراتی که در کادر فنی ایجاد کردیم، سعی داریم در رقابتهای قهرمانی آسیا که به میزبانی کره جنوبی برگزار می‌شود، با قرار گرفتن در سکوی قهرمانی دوباره تیم فوتبال ناشنوایان را مطرح کنیم.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است