سیامندرحمان:عشق به کشورم را با پیشنهادات ورزشی هیچ کشوری عوض نمی کنم

سیامندرحمان:عشق به کشورم را با پیشنهادات ورزشی هیچ کشوری عوض نمی کنم

18 دی 1396

سیامندرحمان  در دیدار صمیمی با استاندار آذربایجان غربی، افزود: با وجود اینکه پیشنهادات زیادی از کشورهای مختلف دنیا داشته ام اما عشق و علاقه ای که به کشور، پرچم و استان خود دارم را با هیچ چیزی در دنیا عوض نمی کنم.


وی اظهار کرد: آمادگی لازم برای حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا و پارالمپیک توکیو را دارم و امیدوارم با الطاف الهی و دعای خیر مردم، بتوانم در مسابقات پیش رو نیز برای کشور و استان افتخار آفرینی کنم.


وی بیان کرد: از مسئولان و فدراسیون ورزش های معلولان می خواهم توجه و حمایت بیشتری از ورزشکاران معلول داشته باشد.


محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی نیز در این دیدار با بیان اینکه سیامند رحمان افتخار ایران و استان است گفت: ورزشکاری اخلاق مدار مانند سیامند رحمان، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را بارها در صحنه های بزرگ بین المللی به اهتزاز درآورده و مایه مباهات و افتخار است و ما وظیفه داریم تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات این ورزشکاران افتخارآفرین بکار گیریم.


 سیامند رحمان از سوی کمیته ملی پارالمپیک به عنوان برترین ورزشکار پارالمپیکی سال 2017 برگزیده شده است.


سیامند رحمان ورزشکار معلول اهل اشنویه در استان آذربایجان غربی است که مدال طلای پارالمپیک 2012 لندن و 2016 ریو، مدال طلای مسابقات جهانی 2008 آمریکا، 2010 مالزی، 2011 و 2014 امارات و 2017 مکزیک، مدال طلای بازی های آسیایی 2010 گوانگ ژو و 2014 اینچئون و مدال طلای مسابقات بین المللی 2010 لیبی و 2011 اردن را در کارنامه خود دارد.منبع : ایرنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است