احداث 116 پل فلزی برای معلولان

احداث 116 پل فلزی برای معلولان

18 دی 1396

معاون عمرانی شهردار اردبیل گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 116 عدد پل فلزی برای معلولان ویلچری در مناطق مختلف شهر اردبیل اجرایی و عملیاتی شده است.

 

رضا شمس : ما نسبت به اصلاح ورودی پارک‌های قدیمی و ایجاد رمپ به همراه نصب تابلو و اختصاص یک باب پارکینگ در محوطه ساختمان مرکزی و مناطق چهارگانه اقدام کردیم.

 

معاون عمرانی شهردار اردبیل تصریح کرد: در سالجاری بیش از 68 هزار و 900 مترمربع پازل‌کاری در مناطق مختلف شهر اردبیل انجام شده است.

 

شمس ادامه داد: در این مدت اجرای پازل‌چینی مسیر نابینایان در حدود 25 هزار و 200 متر به همراه احداث پل فلزی معلولان ویلچری به تعداد 116 عدد و اجرای رمپ به متراژ 4 هزار و 860 مترمربع به همراه نصب 33 عد تابلوی ویژه معلولان و جانبازان را در سطح شهر اجرایی کردیم.

 

وی از نصب 33 مورد تابلوی ویژه پارک ممنوع در نقاط مختلف سطح شهر اردبیل خبر داد و گفت: این تابلوها را در مسیرهای عالی‌قاپو به طرف مصلی، علی آباد به طرف پل معادی، دروازه مشگین به طرف قیام و ... نصب کردیم.

 

معاون عمرانی شهردار اردبیل در ادامه به پازل‌کاری‌های انجام شده در مناطق مختلف شهرداری اردبیل اشاره و تصریح کرد: بیشترین پازل‌کاری در منطقه یک شهرداری اجرایی و عملیاتی شده است.

 

شمس افزود: علاوه بر مناطق چهارگانه شهرداری پازل‌کاری در شورابیل و همچنین ست ورزشی جانبازان و محل وصل پارک صخره‌ای به بهشت گمشده شورابیل اجرا شده است.

 

وی از پازل‌کاری محوطه ترمینال خبر داد و اظهار کرد: در منطقه دو شهرداری و در پارک لاله، میدان بسیج، پارک معلم و نسترن و در منطقه سه نیز پارک میراشرف، رز، پارک شهرک اداری کارشناسان عملیاتی شده است.

 

معاون عمرانی شهردار اردبیل بیان کرد: بخشی از اجرای پازل‌کاری ویژه نابینایان بوده که در هر چهار منطقه شهرداری به همراه ساخت و نصب پل فلزی معلولان، احداث رمپ و نصب سرویس‌های بهداشتی و مناسب‌سازی آنها انجام شده است.

 

شمس گفت: ما با هدف مناسب‌سازی فضای شهری برای تردد راحت معلولان در هر منطقه شهرداری بیش از 15 مورد اجرای پازل نابینایان، ساخت و نصب پل فلزی معلولان، مناسب‌سازی سرویس بهداشتی آنها، اجرای رمپ‌های متعدد در مناطق شهرداری اردبیل را انجام دادیم.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است