زهرا نعمتی بهترین ورزشکار معلول تیراندازی با کمان جهان شد

زهرا نعمتی بهترین ورزشکار معلول تیراندازی با کمان جهان شد

5 اسفند 1396

 «زهرا نعمتی» پس از نظرسنجی فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان، به عنوان بهترین کماندار پارالمپیکی سال ۲۰۱۷ جهان شناخته شد.


نعمتی، برترین کماندار پارالمپیکی سال 2017 جهان بعد از کسب این عنوان گفت: این عنوان با حمایت همه جانبه مردم عزیز ایران به دست آمد و سال ۹۶ با تمام فراز و نشیب هایش برایم بی نظیر بود.


وی افزود: برای کسب این عنوان خیلی خوشحالم چرا که با حمایت همه جانبه مردم اعم از ورزشکاران، هنرمندان و دیگر اقشار جامعه همراه بود و این حمایت برای من بسیار ارزشمند و خوشایند است.


دارنده دو نشان طلای بازی های پارالمپیک خاطرنشان کرد: در سالهای اخیر عناوین و هدیه های زیادی دریافت کردم اما همیشه آنهایی که با حمایت و رای مستقیم مردم بوده است برایم طعم دیگری دارند و لذت بخش تر هستند و از ملت عزیز ایران که مثل همیشه به من انگیزه دادند و پشتیبانی کردند، سپاسگزاری می کنم.


بهترین کماندار پارالمپیکی سال ۲۰۱۷ افزود: در نظرسنجی فدراسیون جهانی کمانداران مطرحی از روسیه، انگلستان، چین و برزیل نیز برای کسب عنوان بهترین کماندار سال ۲۰۱۷ با من رقابت کردند و مسلما این ورزشکاران نیز در کشور خود از محبوبیت برخوردار بودند اما رای مردم و همین طور آرای بین المللی باعث شد بیشترین درصد آرا به نام من ثبت شود.


کماندار پرافتخار کشورمان گفت: سال ۹۶ با فراز و نشیب های زیادی برای من همراه بود و این عنوان حسن ختامی است برای این سال بی نظیر و امیدوارم در سال جدید، روزهای بهتری برای مردم عزیز کشورم در راه باشد و بتوانم همچنان برای کشورم افتخار آفرینی کنممنبع : ایرنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است