قلی‌فلاح: حضور در پارالمپیک زمستانی کوچک ترین خدمتم به نابینایان است

قلی‌فلاح: حضور در پارالمپیک زمستانی کوچک ترین خدمتم به نابینایان است

12 اسفند 1396

 الهه قلی فلاح با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: لحظه ای که به من گفتند پرچمدار هستم خوشحالی وصف ناپذیری داشتم. پرچمداری مسئولیتم را بیشتر می کند.

 

وی افزود: تلاش می کنم تا کسانی که کمکم کردند به اینجا برسم را سربلند کنم. حس خوشحالی وصف ناپذیری دارم چون فرصتی نصیبم شده است و خدا و مسئولان نگاه ویژه ای به من داشتند.

 

ملی پوش پارا اسکی ایران اظهار داشت: از ۱۰ سال گذشته رشته پارا دوومیدانی را آغاز و در ماده ۱۵۰۰ متر فعالیت کرده ام. نخستین دختر نابینای ایران هستم که در رشته های اسکیت و اسکی فعالیت کرده است.

 

وی ادامه داد: خوشحالم این فرصت نصیب من شده تا به عنوان نخستین دختر اسکی باز نابینای ایرانی به بازی های پارالمپیک زمستانی راه پیدا کنم و پرچمدار ایران هستم. این کوچک ترین خدمتی است که می توانم برای نابینایان انجام دهم تا راه مرا ادامه دهند.

 

قلی فلاح هموار کردن فعالیت سایر ورزشکاران نابینا در بازی های پارالمپیک زمستانی را هدف خود دانست و گفت: هدفم در بازی های پارالمپیک زمستانی این است که کشورم را سربلند کنم و عملکردی داشته باشم تا سایر ورزشکاران نابینا به ورزش روی آورده و استعدادهای خود را کشف کنند.


منبع : برنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است