کسب شش مدال دیگر توسط دوومیدانی کاران معلول در امارات

کسب شش مدال دیگر توسط دوومیدانی کاران معلول در امارات

25 اسفند 1396

نمایندگان دوومیدانی کار معلول ایران در روز دوم مسابقات بین المللی دوومیدانی در فزاع امارات صاحب شش مدال دیگر شدند.

 

دوومیدانی کاران ایران در روز دوم مسابقات بین‌المللی دوومیدانی فزاع امارات به دو مدال طلا و چهار برنز دیگر دست یافتند. در این رقابت‌ها، هاشم رستگاری در کلاس ۳۷ F دوی ۴۰۰ متر با زمان ۵۴ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه به مدال طلا دست یافت. شهرام حسن پور و عبدالنبی نواصر در پرتاب دیسک کلاس F۴۴ به ترتیب به عناوین پنجم و ششم دست پیدا کردند. حامد امیری با پرتابی به میزان ۲۹ متر و ۷۶ سانتی متر در پرتاب دیسک طلایی شد و سعید یگانه‌فر نیز با پرتاب ۱۹ متر و ۹۹ سانتی متر در جایگاه سوم قرار گرفت. محمدرضا احمدی در ماده پرتاب نیزه کلاس ٣٤ F با رکورد ۱۶ متر و ۱۸ سانتی متر عنوان سوم را کسب کرد.

 

الناز دارابیان در ماده پرتاب وزنه کلاس F۵۳ با پرتاب ۳ متر و ۸۴ سانتی متر چهارم شد و علی آگاهی در کلاس F۳۷ به عنوان پنجم دست یافت. فائزه کرمانی در ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۴ در جایگاه پنجم ایستاد. شیرین آقا مولا در کلاس ٣٤ همین ماده نهم شد. ظفر ذاکر نیز در ماده پرتاب دیسک کلاس ۵۵ عنوان هفتم را کسب کرد.

 

در رقابت‌های دوومیدانی نابینایان و کم بینایان نیز سمیه عطایی در پرتاب دیسک با پرتابی به میزان ۲۴ متر و هشت سانتی متر در میان ۱۰ شرکت کننده عنوان سوم را کسب کرد.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است