فضای ورزشی مناسب برای دانش‌آموزان معلول در خرم‌آباد ایجاد شود

فضای ورزشی مناسب برای دانش‌آموزان معلول در خرم‌آباد ایجاد شود

23 اردیبهشت 1397

 زهرا نظری در جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان که در استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: در بین دانش‌آموزان استثنایی افراد زیادی داریم که در مسابقات پاراآسیایی و کشوری مقام می‌آورند به‌طوری‌که سال گذشته 15 مدال پاراآسیایی و کشوری توسط آن‌ها کسب شد.

 

وی افزود: متاسفانه با وجود این ظرفیت‌ها اما هنوز هیچ سالن ورزشی مناسب‌سازی شده برای افراد معلول و استثنایی در مرکز استان نداریم و باید گفت که شهر خرم‌آباد، در این راستا یک شهر فقیر است.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش دانش‌آموزان استثنایی لرستان عنوان کرد: دانش‌آموزان معلول و استثنایی نیازهای خاصی دارند و لازم است برای فعالیت این افراد یک مکان تجهیز و مناسب‌سازی شده ایجاد شود.

 

وی با اشاره به پروژه نیمه‌کاره مدرسه دانش‌آموزان استثنایی خرم‌آباد، بیان ‌کرد: عملیات اجرایی این پروژه در سال 92 صورت گرفت و تا امروز متاسفانه تنها 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است؛ در کنار این پروژه نیمه‌کاره یک فضای خالی دوهزار متری وجود دارد که پیشنهاد می‌شود یک سالن ورزشی چند منظوره در آن ایجاد شود.

 

نظری تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنیم که این طرح در قالب طرح ملی معرفی شود تا بتوانیم از اعتبارات ملی نیز برای تکمیل این پروژه استفاده کنیم، اگرچه تلاش داریم که از ظرفیت خیرین نیز برای تکمیل آن استفاده شود.

 

منبع : تسنیم

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است