زنجان قهرمان دوومیدانی بانوان جانباز و معلول کشور شد

زنجان قهرمان دوومیدانی بانوان جانباز و معلول کشور شد

25 اردیبهشت 1397

در این دور از مسابقات 134 ورزشکار خانم از 28 استان کشور طی یک روز در مواد و کلاس‌های مختلف پزشکی به رقابت پرداختند و در پایان تیم زنجان با 27 امتیاز قهرمان سی و دومین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور شناخته شد، خوزستان با 25 امتیاز به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و عنوان سوم نیز به تیم آذربایجان شرقی با 23 امتیاز رسید.

 

اصفهان، لرستان، البرز، بوشهر، تهران، خراسان رضوی، سمنان و کرمان ( هر سه با 12 امتیاز)، کرمانشاه، گلستان، اردبیل، کهکیلویه و بویراحمد، مرکزی، کردستان، مازندران، فارس، گیلان، قزوین، قم، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان ( هر دو با 1 امتیاز)، آذربایجان غربی و چهارمحال و بختیاری به ترتیب به عناوین چهارم تا بیست و ششم دست یافتند.

 

با پایان یافتن این مسابقات و بررسی نتایج بدست آمده، افرادی که حد نصاب های مورد نظر انجمن را بدست آوردند برای حضور در اردوهای تیم ملی به منظور مسابقات پاراآسیایی جاکارتا دعوت خواهند شد.

 

رقابت های قهرمانی کشور در بخش آقایان نیز طی روزهای 22و 23 اردیبهشت ماه برگزار شد و تیم های لرستان، تهران الف و خوزستان نیز به ترتیب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

 

منبع : تسنیم

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است