دبیر اجرایی رعدتاک صفر در گفت و گو با روابط عمومی رعد عنوان کرد:

دبیر اجرایی رعدتاک صفر در گفت و گو با روابط عمومی رعد عنوان کرد:

تمام حس‌ها‌ی خوب بدون امید بی‌معنا می‌شوند

26 اردیبهشت 1397
احساس شکست یک حس واقعا ویران‌کننده است. اما برخی از موفق‌ترین افراد جهان ثابت کرده‌اند که شکست‌های بزرگ اغلب بخشی از روند رسیدن به موفقیت است. موفقیت حتمی است اگر ثبات قدم، پشتکار، انعطاف‌پذیری و هر کار دیگری که افراد موفق تاریخ انجام دادند تا موفق شوند را شما عینا انجام دهید؛ بسیاری از افراد با نفوذ نشان داده‌اند که کلید موفقیت، توانایی مواجه شدن با شکست و انطباق با تغییرات با داشتن اعتماد به نفس کافی است.
مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در نظر دارد با برگزاری رویداد رعدتاک که در تاریخ یکم خرداد نود و هفت اجرا می‌شود با کارآموزان موفق خود در سالن همایش این مجتمع در مقابل چشمان بیش از سیصد نفر از مسؤلین، کارفرماها، روسای شرکت‌های مختلف، مردم و دیگر کارآموزان رعد به گفتگو بنشیند.
به گفته فرزاد خلیلی، مسؤل برگزاری رعدتاک، برای برگزاری این رویداد با کارآموزن موفقی که قرار است داستان زندگی خود را تعریف کنند، از قبل تمرین شده است. چون این رویداد تحت پوشش مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد است و قرار بر این شده که به شیوه گفتگو برگزار شود، رعد تاک نام گرفت.
در دنیای امروز چیزی که بیشتر از همه خودنمایی می‌کند، اخبار ناراحت‌کننده درباره‌ زندگی آدم‌ها، مشکلات محیط زیست و اوضاع آشفته‌ جهان است. اما وقتی درباره‌ همه‌ این‌ها، انواع و اقسام جرم و جنایت در دنیا، جنگ در کشورهای مختلف و انواع مشکلات اقتصادی و اجتماعی می‌شنویم، تنها چیزی که در حفظ روحیه‌ هرکدام از ما تأثیر ویژه‌ دارد و باعث می‌شود همه‌‌ ما برای زنده ماندن و زندگی تلاش کنیم، واژه‌ کوچک اما زیبای «امید» است.
امید مولد احساسات و مبنای جذابیت زندگی است. امید تنها چیزی است که در تاریکی و میان همه‌ چیزهای بد مثل یک نقطه‌ نور در ذهن هرکسی می‌درخشد و توان تازه‌ای برای ادامه‌ حیات در تک تک ما به‌وجود می‌آورد.
از این رو هدف از برگزاری رعد تاک این است که  افراد موفق دارای معلولیت  با تعریف مشکلاتی که در زندگی داشتند و بیان چگونگی عبور از آن‌ها، امیدواری، شاد زیستن  و چگونگی ساختن با مشکلات را در اذهان عمومی زنده کنند.
خلیلی با بیان این مطلب که شیوه انتخاب کارآموزان برای سخنرانی در رویداد رعدتاک براساس بالا بودن میزان امید به زندگی و شیوه‌های خاص مبارزه با مشکلات بوده به این نکته اشاره کرد که امید مفهومی است که وقتی حس می‌کنیم زندگی چیزی نگران‌کننده است، به آن پناه‌ می‌بریم. کمک می‌کند محکم باشیم. شنیدن داستان زندگی افراد موفق دارای معلولیت که با مشکلات خود می‌جنگند، در واقع حسی عمیق‌تر و قوی‌تر از خوشحالی یا خوش‌بینی ایجاد می‌کند.

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است